Krępujący moment w programie „Magia Nagości”. Jeden z uczestników zaniemówił, gdy zobaczył, z kim chciał umówić się na randkę

Magia Nagości - produkcja odwołała premierę

Magia Nagości - produkcja odwołała premierę

Magia Nagości, to randkowe show, które wzbudza ogrom kontrowersji. Jeden z uczestników mocno się zdziwił, gdy zobaczył, kogo zaprosił na randkę jedynie na podstawie nagiego ciała. Takiego widoku na pewno się nie spodziewał.

Magia Nagości to program, który zdobył popularność na całym świecie. Jest to bardzo kontrowersyjny randkowy format, w którym wybiera się partnera jedynie na podstawie jego nagiego ciała. Chociaż przed telewizorami zasiadają tłumy, to nie wszystkim podoba się zamysł całego show, a pod jego adresem pojawiło się wiele krytycznych głosów.

Uczestniczy biorący w nim udział, decydują się na to, aby pokazać się w całej okazałości przed kamerami. Pozostałe osoby jedynie na podstawie ujawniania wyglądu kolejnych części ciała wyrokują o tym, czy pójdą z daną osobą na randkę. Dopiero na samym końcu mogą zobaczyć twarz kandydata, z którym zdecydowali się umówić.

Nic więc dziwnego, że każda z emisji wzbudza żywe zainteresowanie fanów. Program doczekał się też polskiej edycji, która jest emitowana na Zoom TV. W jednym z odcinków doszło do sporej wpadki. Kogo w kabinie zobaczył uczestnik?

Krępujący moment w programie Magia Nagości. Kogo zobaczył uczestnik?

Magia Nagości zyskała już sobie wiernych fanów, którzy od pierwszych odcinków śledzą to, co dzieje się na ekranie. Nie brakuje oczywiście pikantnych momentów. Ostatnio doszło do bardzo zabawnej wpadki. W związku z tym, że osoby wybierające kandydata na randkę robią to jedynie na podstawie nagich ciał, nie znają tożsamości pozostałych uczestników.

Jeden z mężczyzn, biorących udział w brytyjskiej edycji programu bardzo się zdziwił, gdy na sam koniec zobaczył, kto znajduje się w jednej z kabin. Okazało się, że Jack, który postanowił wybrać się na randkę, ujrzał swojego kolegę z pracy. To właśnie z nim chciał się umówić. Jak panowie zareagowali na swój widok?

Całą sytuację opisał portal o2.pl. Gdy uczestnicy zobaczyli swoje twarze, najpierw zaniemówili, a później wybuchnęli głośnym śmiechem i nie ukrywali, że są kolegami. Okazało się, że razem pracują jako performerzy w Londynie. Wybierający, nie sądził, że stanie przed nim nagi kolega z pracy.

Okazuje się, że miłość była na wyciągnięcie ręki, a panowie zdecydowali się na randkę dopiero po programie.


Kara dla

Kara dla "Magii nagości"

Magia Nagości

Magia Nagości

Magia Nagości - produkcja odwołała premierę

Magia Nagości - produkcja odwołała premierę

Komentarze

  • GośćDANUTA pisze:

    Oglądam ten program ale nie podobają mi się faceci i kobiety z tymi kolczykami jak krowy i byki o kolczykowane i całe w tatuażach nawet w penisach i w piersiach mają kobiety co to za moda .a ta Beata Olga Kowalska wcale nie nadaje się do prowadzenia tego programu