Przez ten rażący błąd Pałac Kensington musiał usunąć popularny wpis! Kate i William mają powody do wstydu

Kate i William w Stutthof, wpadka Time

Kate i William w Stutthof, wpadka Time

Wpadka rodziny królewskiej na Twitterze

Specjaliści do spraw wizerunku Pałacu Kensington wiedzą, że o ile niektóre zasady dworskiej etykiety mogą zostać niezmienione, o tyle z pewnymi kwestiami rodzina królewska powinna iść na przód. Dlatego też, od niedawna, dynastia Windsorów jest reprezentowana w mediach społecznościowych.

Członkowie rodziny królewskiej mają swoje konta na Facebooku, Instagramie i Twitterze, na którym prowadzący na bieżąco informują o tym, co aktualnie dzieje się w życiu Kate i Williama oraz Harry’ego i Meghan.

Błąd na stronie Kate i Williama

Księżna Kate i książę William są aktualnie w trasie po Skandynawii. Podczas wizyty w Szwecji spotkali się z lokalnymi oficjelami, ludnością i szwedzką rodziną królewską, wieczorem natomiast spotkali się z premierem Szwecji Stefanem Löfvenem i jego żoną Ullą Löfven. O tym uroczystym wieczorze nie omieszkał napisać administrator konta Kensington Palace na Twitterze, zamieszczając zdjęcie par razem z krótkim opisem.

Internauci w sekundę dopatrzyli się (zwłaszcza w tej sytuacji) poważnego błędu. W podpisie pod zdjęciem przekręcono imię żony premiera, którą nazwano Sullą, choć jej prawdziwe imię to Ulla.

Niefortunny tweet szybko zniknął z sieci.

Wpadka z polską flagą na profilu Pałacu Kensington

Przypomnijmy, że przy okazji wizyty Kate i Williama w Polsce również doszło do wpadki na ich Twitterze. Administratorzy profilu umieścili flagę Indonezji zamiast flagi Polski (odwrócone kolory – czerwono-biały). Wpisu z błędem jednak nie usunięto…

Ciężarna Księżna Kate stworzyła własny portal! Swoim medialnym posunięciem zaskoczyła nawet Królową Elżbietę II!

WOW! Księżna Kate pobiła kolejny rekord! Jej błękitna aksamitna sukienka zniknęła ze sklepu w ciągu JEDNEJ NOCY!

Ciężarna księżna Kate w uroczej stylizacji szaleje z kijem hokejowym w mroźnej Szwecji! Czy to nie ryzykowne w jej stanie?


Wpadka Pałacu Kensington na Twitterze

Wpadka Pałacu Kensington na Twitterze

Wpadka rodziny królewskiej z polską flagą

Wpadka rodziny królewskiej z polską flagą

Księżna Kate w sukience Erdem

Księżna Kate w sukience Erdem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×