„PnŚ” w ogniu ostrej krytyki. Tym razem przez otyłe niemowlęta. Widok oburzył widzów

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie zaliczyło kolejna sporą wpadkę. Poruszono temat otyłości wśród niemowląt. Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach posypały się gromy.

Pytanie na śniadanie, to program, który od lat gości na antenie. Na stałe wpisał się w ramówkę TVP i nikt nie wyobraża chyba sobie tego, by mogło go zabraknąć. Widzowie z utęsknieniem czekają na każdy kolejny odcinek i pojawiające się tam ciekawe tematy. Format od lat już gromadzi sporą widownię, a przed odbiornikami chętnie zasiadają całe rodziny.

Na antenie nie brakuje bowiem ciekawych kwestii z różnych dziedzin. W programie chętnie pojawiają się liczni goście. W studiu goszczą największe gwiazdy, które chętnie opowiadają, co u nich słychać i informują fanów o tym, co aktualnie dzieje się w ich życiu prywatnym i zawodowym. Nie brakuje też ekspertów z najróżniejszych dziedzin. Widzowie Dwójki mogą liczyć między innymi na porady prawne, medyczne czy poruszane na antenie inne zagadnienia życia codziennego.

Wpadka w Pytaniu na śniadanie. Poruszono temat otyłych niemowlaków

Chociaż śniadaniówka TVP cieszy się sporą oglądalnością, to w ostatnim czasie zaliczyła wiele wpadek związanych z niefortunnym doborem tematów. Kilka tygodni temu na antenie rozmawiano o cellulicie u małych dziewczynek. Ekspertka zaproszona do studia wypowiadając się w tej kwestii, myliła podstawowe pojęcia, co natychmiast wytknęli jej internauci.

Długo nie trzeba było czekać na kolejny odcinek, który wywołał oburzenie wśród widzów. Zaledwie kilka dni później mówiono o kobietach plus size w kontekście ich atrakcyjności dla partnera. Ostatnio w programie poruszono następny kontrowersyjny temat. Rozmawiano o otyłości u niemowląt. Na profilu facebookowym programu pojawiło się pytanie, które wywołało kolejną burzę wśród internautów.

Kontrowersyjne wyzwanie na Tik Toku! Mamy z całego świata chwalą się swoimi pociechami w rozmiarze XXL – dlaczego?!?

Już za chwilę w #PnŚ:Kontrowersyjne wyzwanie na Tik Toku! Mamy z całego świata chwalą się swoimi pociechami w rozmiarze XXL – dlaczego?!?Komentujcie i włączcie TVP2

Posted by Pytanie na śniadanie on Saturday, July 10, 2021

Internauci nie zostawili suchej nitki na śniadaniówce. W komentarzach posypały się gromy. Widzowie nie ukrywali, że na antenie poruszane są coraz dziwniejsze tematy.

 • Litości, już nie da się czytać Waszych durnych artykułów.
 • Nie ma czegoś takiego, jak otyłość u niemowląt, które jeszcze nie chodzą.
 • Poziom inteligencji tego programu mnie zadziwia.
 • Idiotyczne, to zaczynają być Wasze nagłówki poruszanych tematów.
 • Czy tam u Was w ogóle ktoś myśli?!

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie w Pytaniu na śniadanie pojawia się coraz więcej tematów, które wywołują w sieci żywą dyskusję i wzbudzają kontrowersje wśród widzów.


Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie - Zuza Zakrzewska komentuje niewłaściwy podpis

Pytanie na śniadanie - Zuza Zakrzewska komentuje niewłaściwy podpis

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie zgodzę się . Moja córka to pączuś . Ja jestem szczula , córka zjada słodycze od czasu do czasu , żadnych soków itp napojów . Mimo to jest grubszym dzieckiem . Także nie oceniajmynsprawde

 • Gość pisze:

  Jaka stacja tacy dziennikarze przecież ten pajac i ta Iga to nawet nie mają pojęcia jak wyglada wychowywanie dzieci a co dopiero otyłość u niemowlaków która znika zaraz jak dziecko zaczyna chodzić i spalać tkankę a oni marzą o Auschwitz i dr. Mengele on był i jest autorytetem dla tych naukowych idiotów.

 • Gośćkalina pisze:

  A dlaczego chwalic sie „niemowlakiem tak orylym ze wszystko mu wisi”.” I co tu cwalić? Ze ,bezmozgowa mamusia „tuczy swe dziecko jak kaczaka na sprzedaż”! I do czego to prowadzi? Wy bezczwlni „opluwaczw „zobaczcie co dzieje sie w „tej waszej antypolskiej tvn”! Noedosc ze sami „oszusci i lewacy pracuja to jeszcze , na rzecz „niemiec „! A swoj kraj wysmiewają ,obrzydzaja rzad ,kłamią !

 • Gość pisze:

  widzę ze codziennie trzeba wrzucić artykuł krytykujący tvp…a tak poza tym oczywiste ze z b.otylych niemowląt mogą wyrosnać b.otyle dzieci…znam taki przyklad …więc jednak temat wart poruszenia

 • Zuzanna pisze:

  Jak to nie ma otyłych niemowląt? Są tylko ciało pozytywne?

 • Gośćgosc2 pisze:

  To normalne że dzieci zanim zaczną chodzić są fajne pysiate ,ale nie do przesady żeby je tak spas jakby walczyly sumo to jest nie zdrowe

 • Gość pisze:

  To normalne że dzieci zanim zaczną chodzić są fajne pysiate ,ale nie do przesady żeby je tak spas jakby walczyly sumo to jest nie zdrowe

 • Gość pisze:

  Często widzę tak spasione niemowlęta, że normalnie taką matkę bym pizgnęła w czerep…. W przychodni do której chodzę z córką jest taki jeden pediatra, który się nie cyrtoli z taką nawiedzoną mamusią i z grubej rury opier.. Papier że z dziecka robi kalekę na własne życzenie… Że spasła dziecko jak siebie samą itp..

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×