Fatalna wpadka administratorów oficjalnego profilu rodziny królewskiej po śmierci Elżbiety II. Internauci zbulwersowani! „Ktoś powinien stracić za to pracę!”

Królowa Elzbieta II nie żyje

Królowa Elzbieta II nie żyje

Komunikat o śmierci królowej Elżbiety II pojawił się na oficjalnym profilu na Instagramie, należących do royalsów. Doszło tam do bardzo niefortunnej wpadki. Internauci nie kryją oburzenia. W tysiącach komentarzy proszą o zmianę.

Królowa Elżbieta II nie żyje. Jeszcze we wtorek monarchini przyjęła w Balmoral nową premier Liz Truss, by powierzyć jej utworzenie rządu. Wydawało się wówczas, że czuje się całkiem dobrze. Niestety w środę nastąpiło gwałtowne pogorszenie stanu zdrowia. Lekarze poradzili odwołać monarchini kolejne spotkanie i udać się na wypoczynek.

W czwartek wczesnym popołudnie Pałac Buckingham wydał pierwszy komunikat o tym, że stan królowej jest zły, a do Szkocji gdzie przebywała, natychmiast wyruszyli wszyscy przedstawiciele rodziny królewskiej, by pożegnać się z 96-latką. Tuż po godzinie 19.00 przekazano najgorsze wieści.

Królowa zmarła spokojnie w Balmoral dziś po południu. Król i Królowa Konsorta pozostaną dziś wieczorem w Balmoral, a jutro wrócą do Londynu – napisano w komunikacie Pałacu Buckingham informującym o śmierci Elżbiety II.

Wielka wpadka na Instagramie rodziny królewskiej

Wiadomość o śmierci królowej Elżbiety II zdominowała światowe media. Królową żegnają przedstawiciele kolejnych państw, ale przede wszystkim opłakują ją Brytyjczycy. Ogromna ilość osób zgromadziła się pod bramami Balmoral, a także Pałacu Buckingham. Znoszą tam oni kwiaty, modlą się i zapalają znicze. W kraju obowiązuje żałoba narodowa, a wszystkie flagi zostały opuszczone do połowy.

Ludzie z całego świata zaglądają na oficjalny profil rodziny królewskiej na Instagramie (@theroyalfamily), by tam złożyć kondolencje i wyrazić swój smutek po odejściu monarchini. Niestety pojawiła się tam bardzo nietrafiona kompilacja zdjęć. Wśród wyróżnionych postów, które są przypięte na górze strony tuż obok zdjęcia, królowej, które załączono do oficjalnego komunikatu o jej śmierci, pojawia się także fotografia, którą umieszczono tam kilka godzin wcześniej.

Przedstawia ona hrabiego i hrabinę Wessex na zamku w Lancaster, którzy pozują z łopatami w rękach i wspólnie sadzą drzewko. Niestety pod fotografią posypały się gromy. W obecnym stanie układ zdjęć wygląda bardzo niefortunnie, a internauci piszą o tym, że można odnieść wrażenie, że kopią oni grób.

 • Fatalny moment na takie zdjęcia.
 • Niech ktoś na to spojrzy, to skandal.
 • Nie ten czas na zdjęcie.
 • Czy nikt nie widzi, że oni wyglądają jakby kopali grób.
 • Zmieńcie to błagam.
 • Ktoś powinien stracić za to pracę! – piszą internauci.

Komentarzy w podobnym tonie pojawiło się pod fotografią tysiące. Rzeczywiście w tej sytuacji prezentuje się to wyjątkowo niekorzystnie i powinno zostać zmienione przez administratorów profilu. Jak dokładnie wygląda to na Instagramie, zobaczycie w naszej galerii.

Po kilkunastu godzinach administratorzy @theroyalfamily zauważyli swój błąd i po interwencji internautów zdjęcie hrabiego i hrabiny Wessex, które wzbudziło ogromny niesmak, zniknęło z profilu rodziny królewskiej.


Instagram rodziny królewskiej

Instagram rodziny królewskiej

Królowa Elżbieta II - Jubileusz królowej Elżbiety - parada Trooping the Colour 2022

Królowa Elżbieta II - Jubileusz królowej Elżbiety - parada Trooping the Colour 2022

Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ok 17.05 naszego czasu była synową królowej Sara -vel Fergie stała w kolejce na lotnisku w Wenecji i z poważną miną była wpatrzona w telefon. Sara była ponoć zaproszona na wenecki festiwal filmowy i wczoraj szybko wracała do Londynu. Może królowa wczesniej odeszła tyle że nie podano tego oficjalnie do wiadomości

 • Gość pisze:

  Jaka wpadka? Zdjęcie jak każde inne pokazujące co robią aktualnie członkowie rodziny. A ze chwile potem zmarła królowa to przecież nie wina administratorów

 • Gość pisze:

  Zwykłe niedopatrzenie. „Internauci zbulwersowani”. Łatwo teraz o takie nagłówki.

 • Gość BABCIA pisze:

  Faktycznie zdjęcie zupełnie nie na miejscu.Moze to złośliwość może niefortunny wybór.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×