Tropikalne upały w Gdańsku według TVP. Wpadka z prognozy pogody doczekała się genialnego mema. „Chcą usmażyć Tuska”

Donald Tusk

Donald Tusk

Na antenie TVP doszło do zabawnej wpadki związanej z prognozą pogody. Według prezentowanej mapy pogodowej panują tam tropikalne upały. Internauci natychmiast podłapali temat i stworzyli zabawny mem. 

Donald Tusk to jeden z najpopularniejszych polityków w kraju. Od wielu już lat robi karierę, a odkąd wyjechał do Brukseli, z jego zdaniem liczy się większość Europy. Dla wielu Polaków dobrą wiadomością były doniesienia, które pojawiły się przed minionymi wyborami prezydenckimi. Mówiono wówczas, że były Przewodniczący RadyEuropejskiej będzie ubiegał się o najwyższy urząd w państwie. Sam zainteresowany szybko odniósł się do krążących plotek i ujawnił, że nie ma zamiaru ubiegać się o wspomniane stanowisko. Swój udział miała w tym mieć podobno jego żona.

Jego żona zawsze marzyła o podróżach i teraz się ziściło. A gdyby Donald został prezydentem, podróże by się skończyły. Dorosłe dzieci byłyby zaś skazane na ochronę, czego nie cierpią – powiedziała Wyborczej osoba związana z rodziną Tuska.

Donald Tusk jakiś czas temu wrócił do Polski i do krajowej polityki. 3 lipca po rezygnacji złożonej przez Borysa Budkę został wybrany na wiceprzewodniczącego partii i zgodnie ze statutem partii pełni obowiązki przewodniczącego PO.

TVP zaliczyło wpadkę na antenie. Mem już krąży w sieci

Donald Tusk zyskał sobie ogromną sympatię Polaków. Od 2007 do 2014 roku pełnił funkcję Prezesa Rady Ministrów i zdaje się, że znowu ma ochotę być wysoką rangą osobą w polskiej polityce. Odkąd przyjechał do Polski, zrobiło się o nim bardzo głośno. Udziela wywiadów i mówi o swoim pomyśle na kraj. Ostatnio pojawił się w programie Fakty po faktach, gdzie przyjechał w nieformalnym stroju prosto z lotniska po powrocie z wakacji. Awaria samolotu uniemożliwiła mu przebranie się, a żeby zdążyć na spotkanie w studiu zdecydował się przyjechać prosto z marszu, za co na wstępie przeprosił widzów i prowadzącego:

Z góry chciałem przeprosić za strój. To nie jest jakaś letnia ekstrawagancja. Wróciłem z urlopu, ale nie dlatego jestem w samej koszuli. Awaria samolotu spowodowała, że utkwiłem na Okęciu na długie godziny i jedyną możliwością było prosto z pokładu samolotu tutaj do was dojechać, ale w takim nieformalnym stroju. Z góry dziękuję za zrozumienie.

Nie da się ukryć, że od momentu, gdy Donald Tusk wrócił na wysokie stanowisko w PO, Telewizja Polska publikuje mnóstwo materiałów na jego temat. W Wiadomościach regularnie pojawiają się kolejne wzmianki o byłym premierze. Od lat wiadomo bowiem, że jest on głównym politycznym rywalem, prezesa PiS, czyli Jarosława Kaczyńskiego, który prawdopodobnie nie cieszy się z tego, że Tusk znowu pojawił się na horyzoncie.

W internecie nie brakuje kolejnych memów związanych z TVP i Donaldem Tuskiem. Ostatnio podczas prezentacji pogody na antenie TVP doszło do zabawnej wpadki. Na mapie pogodowej w okolicach Trójmiasta, gdzie mieszka były premier, wskazano temperaturę 221 stopni Celsjusza. Profil Make life harder od razu stworzył zabawny mem, dodając opis: „Chcą usmażyć Tuska”. Trzeba przyznać, że kreatywności i dobrego humoru im nie brakuje.


Wpadka na antenie TVP - chcą usmażyć Donalda Tuska

Wpadka na antenie TVP - chcą usmażyć Donalda Tuska

Donald Tusk w TVN24

Donald Tusk w TVN24

Wybory prezydenckie 2020 - g?osowanie Donalda Tuska

28.06.2020 Sopot Wybory prezydenckie 2020 Glosowanie Donalda Tuska Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER N/z: Donald Tusk, Malgorzata Tusk

Komentarze

  • plastyk pisze:

    …sympatia Polaków do Tuska, to jakiś żałosny żart. Nie reprezentuje żadnych wartości poza fałszem kłamstwem arogancją pogardą dla Polaków oprócz swoich zaślepionych zwolenników, …służalczością wobec UE i Niemców wbrew polskiej racji stanu!

  • Gość pisze:

    „…ze zdaniem D. Tuska liczy się większość Europy” 🤣🤣🤣 komuś tu faktycznie słońce zaszkodziło🤣🤣🤣

  • Pytanie do działkowców pisze:

    Czy u was na działkach też nie odbiera TVN?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×