Szukaj

Miss Polski 2020: Czujni widzowie dostrzegli wpadkę. Tym razem nie popisał się Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Miss Polski 2020 – uroczysta gala już za nami. Wśród wielu kandydatek jury wyróżniło Annę-Marię Jaromin, która została nową królową piękności. Jednak nie wszystko odbyło się gładko i widzowie dostrzegli kilka gaf. Jedną z nich na swoim koncie zanotował Krzysztof Ibisz.

W tym roku konkurs Miss Polski odbywał się w czasie pandemii koronawirusa, a więc w szczególnych warunkach. Organizatorzy zadbali jednak o bezpieczeństwo. Na sali nie było publiczności, a do pracy dopuszczono jedynie osoby, u których test na obecność COVID-19 wskazał wynik negatywny.

To był wieczór pełen emocji. Na scenie pojawiła się cała plejada gwiazd, między innymi Pawła Domagałę, który wykonał przebój Weź nie pytaj oraz piosenkę z najnowszej płyty Wracaj, a także: Kortez, Anna Wyszkoni, Monika Lewczuk, Nick Sinckler i Paweł Tur.

Galę poprowadziły doświadczone gwiazdy Polsatu Agnieszka Hyży, Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz. I to właśnie prezenter zaliczył małą wpadkę, którą dostrzegli spostrzegawczy widzowie.

Miss Polski 2020. Wpadka Krzysztofa Ibisza

Spośród 22 kandydatek w niedzielny wieczór jury wybrało tę najbardziej ujmującą. Wygrała Anna-Maria Jaromin, która, jak się okazało, jest już prawie weteranką konkursów beauty. To nie pierwszy konkurs piękności, w którym brała udział:

Mam już kilka konkursów na swoim koncie, można powiedzieć, że jestem takim małym weteranem. Cieszę się, że jestem tu, gdzie teraz jestem. Postaram się to wykorzystać jak najlepiej i liczę, że się uda – zdradziła naszej reporterce.

To, że wieczór był pełen emocji, jest jasne. Świadczy o tym choćby fakt, że nawet tak doświadczony prowadzący jak Krzysztof Ibisz nie ustrzegł się wpadki na scenie.

Podczas koronacji najpiękniejszej Polki 2020 na scenie pojawiła się Magdalena Kasiborska, która oddała koronę swojej następczyni. Ibisz, przedstawiając widzom nową Miss Polski, pomylił rok:

Przed Państwem Miss Polski 2012 Ania Maria Jaromin. Ogromne brawa. Gratulacje. To jest ten moment, na który czekaliśmy cały rok – powiedział.

Pomyłkę Krzysztofa Ibisza wychwycili czujni widzowie.

  • Panie Ibisz delikatne przejęzyczenie chyba 2012.
  • Wpadka słowna „1:15… Miss Polski 2012 Anna Maria…” 😍 ale chyba nikt tego nie zauważył, każdy oczekiwał werdyktu – piszą.

Zdecydowanie błąd niewielki, ale kiedy zdarza się takiemu wydze jak Ibisz, obserwatorzy gali nie mogli nie napisać o gafie prowadzącego.


Krzysztof Ibisz - Wybory Miss Polski 2020

Krzysztof Ibisz - Wybory Miss Polski 2020

Miss Polski 2020

Miss Polski 2020

Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Hyży - Miss Polski 2020

Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Hyży - Miss Polski 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×