Szukaj

Opole 2020: Reporterkę TVP zżarły nerwy na wizji. Wpadka goniła wpadkę. Dzisiaj mówi o niej cała Polska

Kinga Kwiecień – wpadka w Opolu

Kinga Kwiecień – wpadka w Opolu

Do sieci właśnie trafiło zabawne nagranie. Dzięki niemu TVP zyskało nową gwiazdę, o której mówią dziś wszyscy. Śliczna Kinga Kwiecień cała w nerwach relacjonowała wydarzenia z Opola. Zobaczcie, jak jej poszło.

57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu wystartował 4 sierpnia. Na gali otwarcia z udziałem wszystkich prowadzących koncerty przedstawiono program wydarzenia. Prezentacja przebiegła śpiewająco – artyści w repertuarze oddającym charakter poszczególnych koncertów zapowiadali przebieg imprezy. Jak zwykle na scenie mogliśmy podziwiać zarówno wielkie gwiazdy estrady, jak i innych uzdolnionych debiutantów. Nie brakło pozytywnych emocji oraz wielu wzruszeń.

Widzowie mogli wysłuchać występu Beaty Kozidrak, która piosenkę Dwa serca, dwa smutki, zadedykowała swojej zmarłej mamie. Nie brakowało także wielkich zaskoczeń na scenie. Justyna Steczkowska pojawiła się w blond peruce, niczym Lady Gaga. Każdy z artystów dał z siebie, ile mógł i pokazał się od jak najlepszej strony. Jednak nawet największym wydarzeniom, szczególnie tym prowadzonym na żywo towarzyszą wpadki. Tym razem również nie udało się jej uniknąć.

Opole 2020: Wpadka Kingi Kwiecień hitem internetu

Kinga Kwiecień jest popularną dziennikarką występującą na antenie Telewizji Polskiej. Zasłynęła między innymi przy okazji materiału o sławnym projektancie, rozpływającym się nad stylem Pierwszej Damy. Prezenterka aktualnie miała kolejną okazję do pokazania się z jak najlepszej strony. Zapewne jej występ zostanie na długo zapamiętany. Wszystko to przed wpadkę, jaką zaliczyła na wizji.

Podczas nadawania Wiadomości Michał Adamczyk połączył się z Kingą, która miała opowiedzieć o koncercie Debiutów. Jednak podczas przedstawiania zwyciężczyni nagrody przyznanej przez telewidzów, zapomniała jej nazwiska.

Nagrodę Anny Jantar wygrał Kamil Czeszel. Decyzją publiczności wygrała Izabela, yyy, Czeszel. Przepraszam, Izabela… yyy… To był wieczór wyjątkowy, w którym zobaczyliśmy największe opolskie przeboje – relacjonowała.

Oczywiście miała ona na myśli Izabelę Zalewską, która wykonała utwór Cień nadziei, która w 2019 roku została laureatką programu Szansa na Sukces.

Fragment nagrania z wpadką możecie zobaczyć poniżej.

Kim jest Kinga Kwiecień?

Kinga Kwiecień dała się poznać przy okazji szeroko komentowanego materiału o Agacie Dudzie, w którym styl Pierwszej Damy ocenił niejaki Christian Paul – rzekomo zagraniczny projektant, którego twórczość na próżno szukać w internecie.

W porównaniu z Melanią Trump obie pierwsze damy wyróżniają się na arenie międzynarodowej charakterem i międzynarodowym stylem – powiedział pan Christian Paul, przedstawiony w programie jako amerykański projektant mody.

Kinga Kwiecień za złośliwe uwagi na Twitterze zaczęła… banować internautów. Tym razem będzie tak samo?


Ania Karwan – Opole 2020

Ania Karwan – Opole 2020

Beata – Opole 2020

Beata – Opole 2020

Anna Jurksztowicz – Opole 2020

Anna Jurksztowicz – Opole 2020

Dodaj komentarz

 • nk pisze:

  Nie przesadzajcie , nerwy , nerwy, każdemu może coś nie pójść….

 • ZenioNiemartyniuk pisze:

  Co to za masakra?! Następną młoda niezdolna po fałszującej Alicji Szemplińskiej…. oj, istnieją inteligentne kobiety, tylko trzeba je znaleźć, a nie córeczki i kuzyneczki półinteligentki promować. Trochę szacunku do siebie.

 • Hanna pisze:

  Masakra, z reszta to ta pani od wymyślonego projektanta hahaxD czego to sie spodziewać wystarczy ja zobaczyć na youtubie ona sie nie nadaje do telewizji dykcja, gestykulacja, słownictwo i składnia,pomijając juz sam fakt jej „loooku” wypindrzona aż przesadnie ..nie , nie, nie

 • Mimi pisze:

  Nie krytykujcie,stres robi swoje,każdemu moze sie zdarzyć

 • Ppppp pisze:

  Może jest po szkole z Torunia, to by wiele tłumaczyło…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×