Kim Kardashian ostro pomajstrowała sobie w Photoshopie! Efekt końcowy rozbawił nawet jej fanów

Kim Kardashian Photoshop

Kim Kardashian Photoshop

Wpadka Kim Kardashian z Photoshopem

Kim Kardashian od lat jest niekwestionowaną najsłynniejszą celebrytką świata. Na jej zmysłowych barkach spoczywa cały sukces medialności przebojowej rodziny. Kim robi wszystko, aby nieustannie rozniecać ogień swojej popularności. Celebrytka nie ukrywa swojego zamiłowania do operacji plastycznych, zatem ogólnie wiadomo, że jej słynne pośladki, biust i usta są wytworem fantazji chirurga.

Kim mimo wielu zabiegów, nadal dąży do perfekcji w wyglądzie. Stosuje różne sposoby aby wreszcie uzyskać upragniony efekt idealnych proporcji swojego ciała. Nie zawsze się to jednak jej udaje. Ostatnio Kardashianka chciała oszukać swoich fanów, zatem ostro zaszalała z Photoshopem. Niestety chyba sama nie spodziewała się takiej wpadki. Kim została przyłapana na korekcie swojej figury, mało tego okazało się, że jej fantazje graficzne przekroczyły spodziewany efekt, bowiem celebrytka wyszczupliła także samochód!

Internauci natychmiast zauważyli to dalece idące szaleństwo graficzne. Szczególną uwagę fanów zwrócił samochód stojący za celebrytką, który wyglądał dziwnie! Pod tym szalonym zdjęciem pojawiły się zabawne komentarze fanów:

  • Myślałem, że z tyłu to statek kosmiczny.

  • To oczywiście Photoshop. Przyłapaliśmy cię Kim.

  • Zaliczyłaś wpadkę. Ale za to właśnie cię kocham!

No niestety, Kim nie ma dystansu do siebie, bowiem po przeczytaniu tych komentarzy natychmiast zablokowała możliwość dodawania kolejnych. Na szczęście nie usunęła zdjęcia z odchudzonym autem.

Całą sprawę świetnie zobrazowali internauci na poniższym wideo. Zobaczcie sami.

62-letnia Kris Jenner jest W CIĄŻY?! Jej rodzina niedługo znów się powiększy! “Desperacko o tym marzyła”

Tych gorących okładek świat nigdy nie zapomni! Gwiazdorskie pary ostro zaszalały! Wybraliśmy same perełki!

Kim Kardashian jak oka w głowie pilnuje wynajętej surogatki, ale w przerwie sama rozebrała się do rosołu i podziwia swoje powabne kształty! Jest moc!


Kim Kardashian zabawiła się Photoshopem

Kim Kardashian zabawiła się Photoshopem

Kim Kardashian zabawiła się Photoshopem

Kim Kardashian zabawiła się Photoshopem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×