Wpadka Anny Kalczyńskiej w „DDTVN”. Nawet interwencja Grażyny Torbickiej nie pomogła. Ups!

Wpadka Kalczyńskiej w DDTVN

Wpadka Kalczyńskiej w DDTVN

Anna Kalczyńska nie popisała się w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN. Nawet doświadczona Grażyna Torbicka nie zdołała wyprowadzić jej z błędu. Ale gafa!

Anna Kalczyńska od lat jest jedną z największych gwiazd TVN. Widzowie regularnie mogą oglądać ją w Dzień Dobry TVN. Program prowadzi u boku Andrzeja Sołtysika. Tych dwoje stworzyło bardzo zgrany duet, co sprawiło, że przed odbiornikami nie brakuje fanów, gdy pojawiają się w porannym formacie.

Jako jedna z najbardziej doświadczonych dziennikarek śniadaniówki, na gorąco skomentowała dla nas debiut Małgorzaty Rozenek.

Z tego co wiem Małgosi bardzo zależy na tym, żeby wypaść jak najlepiej. Robi wszystko, żeby było coraz lepiej i żeby coraz lepiej się tam czuć. Na szczęście ma po swojej stronie mojego przyjaciela Krzysztofa Skórzyńskiego, który naprawdę jest opoką i dobrym oparciem. Więc to jest tandem debiutującej Małgosi i bardzo doświadczonego Krzysztofa więc nie mogło być lepiej.

Zdaniem naszej rozmówczyni, nowa prowadząca jest bardzo zadowolona z pracy w formacie.

Mam wrażenie, że chyba jest dobrze, Małgosia jest zadowolona, to chyba najważniejsze, a ja nie chcę oceniać, bo w ogóle nie chciałabym, aby ktoś mnie oceniał, więc kieruję się tą zasadą wzajemności.

W niedzielę Anna Kalczyńska poprowadziła śniadaniówkę jak zwykle w towarzystwie Andrzeja Sołtysika. Nie ustrzegła się jednak wpadki.

Wpadka Anny Kalczyńskiej w Dzień Dobry TVN

We wtorek 17 lutego po raz kolejny odbędzie się gala wręczenia Paszportów Polityki. Właśnie to wydarzenie było jednym z tematów Dzień Dobry TVN w niedzielę. Prowadzący Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik rozmawiali o wyróżnieniach z zaproszoną do studia Grażyną Torbicką.

Podczas wspominania laureatów z poprzednich lat, Kalczyńska wspomniała o tym, że Paweł Pawlikowski został uhonorowany Paszportem Polityki. Grażyna Torbicka od razu próbowała wyprowadzić ją z błędu, ale gospodyni śniadaniówki trwała przy swoim. Wertowała notatki i upierała się, że reżyser Idy i Zimnej wojny, został uhonorowany ową nagrodą.

Torbicka w końcu zrezygnowała z prób przekonania Kaczyńskiej, mimo że była pewna, że Paweł Pawlikowski nigdy nie był laureatem Paszportów Polityki, a nawet nie był nigdy nominowany. Doświadczona dziennikarka i znawczyni kina miała rację…


scena z: Anna Kalczyńska, fot. AKPA

scena z: Anna Kalczyńska, fot. AKPA

Andrzej Sołtysik, Anna Kalczyńska, Żaneta Rosińska

Andrzej Sołtysik, Anna Kalczyńska, Żaneta Rosińska

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Anna Kalczyńska, andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek, Krzysztof SKórzyński, Damian Michałowski, Paulina Krupińska

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Anna Kalczyńska, andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek, Krzysztof SKórzyński, Damian Michałowski, Paulina Krupińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×