Szukaj

Wow! Uczestnik „Kto poślubi mojego syna 2” schudł aż 20 kg! I to w 3 miesiące!

Mateusz Skrentny

Mateusz Skrentny

Mateusz Skrentny schudł 20 kg

Mateusz Skrentny jest uczestnikiem drugiej edycji hitowego programu TVN Kto poślubi mojego syna 2. Z nieocenioną pomocą swojej mamy Urszuli szukają idealnej kandydatki na żonę.

Do tej pory kandydatki Mateusza okazały się być najbardziej temperamentne, o czym przekonał się już na pierwszej wspólnej imprezie. Jedna z odrzuconych dziewczyn stwierdziła, że Mateusz i tak nie jest w jej typie. Nie podobała się jej również jego aparycja. Teraz może żałować!

Mateusz Skrentny przeszedł niesamowitą przemianę. W ciągu 3 miesięcy schudł aż 20 kg i jest nie do poznania! Jak swoją metamorfozę komentuje sam zainteresowany?

Schudłem 20 kg w 3 miesiące, także wyglądam troszeczkę inaczej niż programie. Narzuciłem sobie specjalną dietę, aby zrzucić zbędne kilogramy. Siła została, nadal jestem strongmanem i w dodatku lepiej się czuję. Wszystko na plus.

Dodał również, że większą sławę po programie odczuwa jego mama, ponieważ dieta sprawiła, że nikt go nie rozpoznaje. Ile w tym prawdy? Chyba dużo, skoro nawet Agnieszka Jastrzębska miała z tym problem, o czym wspomniała w studiu Dzień Dobry TVN.

Jak teraz wygląda Mateusz? Myślicie, że w tej chwili zgłosiłoby się więcej kandydatek? Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Jaką dietę stosuje Agnieszka Szulim? Ile ma kalorii? Gwiazda zdradziła wszystkie sekrety swojej szczupłej sylwetki

Mateusz Skrentny z Kto Poślubi mojego syna 2 schudł aż 20 kg w 3 miesiące!

Mateusz Skrentny z Kto Poślubi mojego syna 2 schudł aż 20 kg w 3 miesiące!

Mateusz Skrentny z Kto poślubi mojego syna 2 z mamą Urszulą

Mateusz Skrentny z Kto poślubi mojego syna 2 z mamą Urszulą


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×