Szukaj

Anna Lewandowska triumfuje! Bilet na jej obóz wylicytowano za FORTUNĘ! Nawet bilety na mecz Roberta Lewandowskiego nie miały takiego wzięcia!

Anna Lewandowska chwali się rozebranym Robertem Lewandowskim

Bilet na obóz Anny Lewandowskiej wylicytowany za 17 tysięcy

Anna Lewandowska ma prawdziwe powody do radości. Bilet na obóz treningowy, który odbędzie się w przyszłe wakacje, a którym wsparła tegoroczne aukcje WOŚP został sprzedany za prawdziwą fortunę. Trenerka i jej mąż, Robert Lewandowski, postanowili okazać swoje poparcie dla fundacji Jurka Owsiaka i oboje dorzucili coś od siebie do puli nagród, z których dochód posłuży jako dodatkowe środki na sfinansowanie celów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

To dopiero pojedynek – Anna kontra Robert Lewandowski dla WOŚP. Czyja aukcja cieszy się większym zainteresowaniem? Sprawdzamy

Obozy treningowe Lewandowskiej są już prawdziwą legendą wśród miłośniczek zdrowego trybu życia. Trenerka zapewnia noclegi, zdrowe posiłki, treningi i wykłady, a wejściówki na turnusy rozchodzą się jak świeże bułeczki. Po kilku minutach od rozpoczęcia sprzedaży nie ma już ani jednego miejsca, więc zaoferowany przez nią bilet to prawdziwa gratka. Za ile go wylicytowano? To rekordowa suma, bo jedno zaproszenie kosztowało licytującą 17 151 złotych! Zwyciężczyni weźmie udział w obozie, który odbędzie się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara wieś” na przełomie sierpnia i września roku 2018.

Bilety na mecz Roberta również cieszyły się wielką popularnością, ale nie udało im się dogonić zaproszenia od Anny: kosztowały 16 100 złotych!

Razem parze udało się zebrać 33 251 złotych! To naprawdę ogromna kwota i bez wątpienia przyniesie wiele dobrego najbardziej potrzebującym szpitalom. Gratulujemy!

Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach! Kolejne urocze zdjęcie małej modnisi podbija Internet! “Jaka cudowna!”

Anna Lewandowska z Robertem i Klarą w słodkich domowych pieleszach! To zdjęcie jest już hitem internetu!

Rewelacja! Anna Lewandowska została twarzą znanej polskiej marki! Zobaczcie co obecnie reklamuje żona Lewego!


Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Klarą

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Klarą

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska z Klara upiekły babeczki z okazji Dnia Babci

Anna Lewandowska z Klara upiekły babeczki z okazji Dnia Babci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×