Gwiazdy wspierają WOŚP 2022: Monika Olejnik, Anna Dereszowska, Kuba Wojewódzki, Sylwia Madeńska…

Gwiazdy wspierają WOŚP 2022

Gwiazdy wspierają WOŚP 2022

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak co roku wsparły gwiazdy: Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Kuba Wojewódzki. Zobaczcie, jak pomagają fundacji.

Dziś 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku za zebrane pieniądze zostanie zakupiony sprzęt do diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Akcję, jak co roku wsparły także gwiazdy, które na ten szczytny cel postanowiły oddać najróżniejsze przedmioty. Niektórzy na licytację oddali kolację w swoim towarzystwie.

WOŚP 2022. Gwiazdy wspierają zbiórkę

W tym roku szczególnym zainteresowaniem cieszy się aukcja Kuby Wojewódzkiego, który postanowił na szczytny cel oddać dwie kanapy ze swojego studia, na których siedziały największe gwiazdy w Polsce. Chętnych nie brakuje. Jak na razie najwyższa oferta wynosi niecałe 100 tysięcy złotych!

Te kanapy powinny stać w Muzeum Narodowym, Belwederze albo u Ciebie… Licytuj na Allegro. Odbiór w programie – podpisał Wojewódzki.

Anna Lewandowska oddała na licytację zaproszenie na obóz CAMP BY ANN, który odbywa się przynajmniej raz w roku w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki DOJO Stara Wieś:

Do końca świata i jeden dzień dłużej! W tym roku gramy pod hasłem: „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Jak co roku na aukcję WOŚP przekazałam udział w CAMP BY ANN, który możecie licytować od dzisiaj do 3 lutego. Podczas WOŚP wszyscy gramy do jednej bramki!

Do wsparcia zbiórki zachęca także Małgorzata Kożuchowska. Osoba, która wygra aukcję, będzie mogła udać się na kawę w towarzystwie aktorki.

Zagrajmy razem dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci – zaapelowała gwiazda.

Kinga Rusin pomimo, że nie ma jej w Polsce, również postanowiła wesprzeć zbiórkę. W tym roku przekazała na rzecz fundacji sporą sumę pieniędzy:

Na ten dzień czekamy cały rok! Dziś my Polacy, gdziekolwiek jesteśmy, gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Zachęcamy z Markiem wszystkich: grajmy razem! Przesyłamy Wam najwspanialszą muzykę świata – muzykę natury (słychać ją w tle nagrania) i wpłacamy na konto WOŚP ponad 30 tysięcy złotych. Pobijmy kolejny rekord, żeby wspomóc polską służbę zdrowia i szpitale, na które w budżecie Państwa ciągle brakuje pieniędzy, bo idą one do partyjnej telewizji, na podsłuchiwanie opozycji Pegasusem, na inwestycje widma, na fundacje powiązane z władzą, na Mejzów i Obajtków.

W akcję zaangażowała się także Mama Ginekolog, której w zeszłym roku udało się zebrać prawie 6 milionów złotych. Kobieta regularnie informuje o tym, ile pieniędzy nazbierała w tym roku. Według ostatniej aktualizacji kwota przekroczyła półtora milionów złotych:

Wsród gwiazd, które zaangażowały się zbiórkę znaleźli się m.in.: Omenaa Mensah, Anna Dereszowska, Joanna Jędrzejczyk, Mateusz Damięcki, Ewelina Lisowska, Szymon Majewski, Marcin Gortat, Dawid Podsiadło, Marcin Dorociński, Marcin Matczak, Kasia Tusk, Sylwia Nowak, Agnieszka Radwańska.

Zobaczcie, jak w ten wyjątkowy dzień wspierają fundację. Galeria jest na bieżąco aktualizowana.


Sylwia Madeńska wspiera WOŚP 2022

Sylwia Madeńska wspiera WOŚP 2022

Monika Olejnik wspiera WOŚP 2022

Monika Olejnik wspiera WOŚP 2022

Anna Dereszowska i Magdalena Różczka wspiera WOŚP 2022

Anna Dereszowska i Magdalena Różczka wspiera WOŚP 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×