Szukaj

Zakończyły się trzy najciekawsze licytacje WOŚP. Sumy są niebotyczne, ale i rzeczy na aukcjach tego warte

WOŚP 2021 – najdroższe aukcje gwiazd

WOŚP 2021 – najdroższe aukcje gwiazd

Aukcje wystawione na Allegro podczas trwania 29. finału WOŚP powoli dobiegają końca. 14 lutego zakończyły się trzy najciekawsze, które zebrały niebotyczne sumy. Trzeba przyznać, że rzeczy wystawione przez gwiazdy są warte tej ceny.

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miał miejsce w niedzielę 31 stycznia. W tym roku wspierający akcję otrzymali więcej czasu na wzięcie udziału w licytacjach internetowych. Wszystko przez pandemię koronawirusa i wprowadzone przez rząd obostrzenia, które uniemożliwiały organizację przedsięwzięcia na taką skalę jak w poprzednich latach. Jurek Owsiak jeszcze na długo przed finałem poinformował, że zbiórka przeniosła się do sieci. To właśnie tutaj odbyły się aukcje oraz można było wspierać WOŚP przez wpłaty online.

Pośród licytacji najpopularniejsze były te wystawione przez gwiazdy. Wiele z nich cieszyło się ogromną popularnością. Kilka z nich osiągnęło niebagatelne sumy, dzięki którym wysunęły się na czoło listy. Trzy najciekawsze właśnie się zakończyły. Dzięki nim na konto fundacji wpłynie blisko milion złotych.

WOŚP 2021: Aukcja Radka Kotarskiego

Radek Kotarski wystawił na aukcję czerwone ferrari f430 f1, które było… dodatkiem do jego książki Inaczej. W opisie oferty napisano:

Książka 'Inaczej',w pakiecie z Ferrari F430 F1, Radek Kotarski – „Inaczej. Jak pracować mniej, ale lepiej i przyjemniej”

Harujesz w pracy, jak wół. Praca wysysa z Ciebie siły, ale nie daje Ci tego, czego chcesz: większych pieniędzy i niezależności finansowej, więcej czasu na odpoczynek i życie prywatne, zdobywania nowych umiejętności i rozwoju, docenienia ze strony innych, poczucia satysfakcji. Zamiast tego, prowadzi do wypalenia, chaosu i frustracji. To nie tylko Twój problem! Nikt nie nauczył nas jak skutecznie pracować. Ale da się INACZEJ.

Radek Kotarski w książce Inaczej zebrał i sprawdził na sobie najskuteczniejsze metody organizowania swojej pracy i osiągania wyznaczonych celów, które są oparte na pracach naukowych, a nie na czyimś widzimisię lub na szkodliwych tezach pseudocoachów. Zmień tryb pracy obiecujący harówkę i mierne efekty na system dopasowany do Twojej osobowości i polskich realiów. Pracuj INACZEJ – mniej, ale lepiej i przyjemniej.

Radek Kotarski - aukcja 29. finał WOŚP

Radek Kotarski – aukcja 29. finał WOŚP

Aukcja przedsiębiorcy dobiegła końca i już wiadomo, za ile wylicytowano książkę i ten piękny, czerwony samochód – to aż 450 555 zł.

WOŚP 2021: Aukcja Omeny Mensah i Rafała Brzoski

Omena Mensah oraz Rafał Brzoska poznali się, gdy prezenterka szukała partnera biznesowego do akcji charytatywnej realizowanej w jej fundacji Omenaa Foundation. Od tamtej pory chętnie uczestniczą w różnego rodzaju przedsięwzięciach, poprzez które pomagają ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji.

Omenaa wraz z partnerem wystawili na aukcję spotkanie z nimi. Brzoska uchodzi za jednego z najbardziej cenionych przedsiębiorców w Polsce – jest założycielem i prezesem spółki InPost. Mensah natomiast nie tylko pracuje w telewizji, ale i prowadzi firmę produkującą ekskluzywne meble na zamówienie.

Zwycięzca licytacji otrzymał zaproszenie z osobą towarzyszącą na wyjątkową podróż do Francji oraz wizytę w jednej z tamtejszych winnic. To była jedyna okazja na to, aby przy jednym stole skosztować wykwintnego wina i porozmawiać z dwiema tak wybitnymi osobowościami.

Omena Mensah i Rafał Brzoski - aukcja 29. finał WOŚP

Omena Mensah i Rafał Brzoski – aukcja 29. finał WOŚP

Aukcja została zakończona. Dzięki niej na konto WOŚP wpłynie 201 100zł.

WOŚP 2021: Aukcja Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło w tym roku wpadł na bardzo nietypowy pomysł. Na licytację przekazał trzy własnoręcznie upieczone serniki à la Podsiadło. Muzyk obiecał, że sam dostarczy wypieki po wcześniejszym ustaleniu terminu ze zwycięzcą. W międzyczasie na Instagramie zachęcał fanów do tego, aby licytować jego wypieki:

Zachęcam do licytacji, bo choć cena wydaje się wygórowana to tak naprawdę okazja:

– Serniki są przypominam trzy, więc przy obecnej kwocie wychodzi ok 10 tysięcy zł za jeden

– Zakładając, że każdy można pokroić na 10 dużych lub 20 małych kawałków wychodzi 500 zł za obcowanie z naprawdę dobrym i popularnym sernikiem

– Gdyby każdy mieszkaniec Zielonej Góry (ok 140 tysięcy osób) kupił w tej cenie jeden kawałek sernika, to kosztowałoby to raptem 70 milionów które sami wiecie kto i sami wiecie co i na co.

Mówię przecież, że okazja.

Dawid Podsiadło - aukcja 29. finał WOŚP

Dawid Podsiadło – aukcja 29. finał WOŚP

Aukcja dobiegła końca, a serniki Dawida zostały wylicytowane za 40 200 zł.

W tym roku przedmioty, które pojawiły się na aukcjach, były tak różnorodne, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom licytacji.


Radek Kotarski - aukcja 29. finał WOŚP

Radek Kotarski - aukcja 29. finał WOŚP

Radek Kotarski - aukcja 29. finał WOŚP

Radek Kotarski - aukcja 29. finał WOŚP

Radek Kotarski i Jurek Owsiak - WOŚP 2021

Radek Kotarski i Jurek Owsiak - WOŚP 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×