Szukaj

WOŚP 2021: Małgorzata Rozenek to ma pomysł i gest! Jej aukcja może być największych hitem licytacji

Małgorzata Rozenek - WOŚP

Małgorzata Rozenek - WOŚP

Małgorzata Rozenek odpoczywa w Meksyku, ale nie zapomniała, że już 31 stycznia finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co podarowała na licytację?

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 31 stycznia. Wkrótce dowiemy się, jak gorące serca i szczodry gest mieli Polacy. Ze względu na pandemię i obostrzenia z nią związane została zmieniona data wydarzenia, na które cały rok czeka wielu ludzi nie tylko w Polsce. O fakcie poinformował Jerzy Owsiak na stronie fundacji:

Ja, Jurek Owsiak, je bardzo dobrze rozumiem. W innych krajach one już były wprowadzone wcześniej, w związku z tym, jeżeli chcemy się dobrze ustawić do tej skutecznej walki z koronawirusem – zróbmy to. Przetrzymajmy to. Ale 31 stycznia, ostatniego dnia stycznia 2021 roku będziemy znowu razem ze sobą. (…) 31 stycznia gramy w 29 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zróbmy wszystko, aby hasło wygramy, było tym hasłem, które jednoczy nas wszystkich. Ludzi dobrych, ludzi, którzy patrzą na nasz kraj z optymizmem, którzy chcą, aby ten kraj był szanowany wszędzie na całym świecie. Póki co, grając z Orkiestrą na całym świecie, słyszeliśmy bardzo wspaniałe opinie na nasz temat. To jesteśmy właśnie my, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Tegoroczna zbiórka w całości przeniosła się do sieci. To tam odbywają się aukcje i to właśnie online można wesprzeć WOŚP. O pięknej akcji, o której mówi świat nie zapomniała Małgorzata Rozenek, która w poprzednich latach osobiście kwestowała na rzecz organizacji. Co prawda właśnie razem z rodziną wypoczywa w meksykańskim Tulum, ale o rzeczach ważnych zawsze pamięta. Co oddała na licytację?

Co Małgorzata Rozenek podarowała na aukcję WOŚP 2021?

Małgorzata Rozenek chętnie relacjonuje na Instagramie swoje rajskie wakacje. Rozgrzewa fanów słonecznymi kadrami i zachwyca boską figurą. Nie zapomniała jednak, że już wkrótce 29. finał WOŚP. Jak co roku postanowiła wesprzeć akcję i poinformowała o tym w sieci. Tym razem proponuje fanom udział w sesji zdjęciowej ze swoim udziałem. W pakiecie jest wszystko – od makijażu, przez fryzurę, aż po strój. Największą niespodzianką ma być fotograf, który wykona zdjęcia.

Już 31 stycznia odbędzie się 29. Finał @fundacjawosp, chociaż jestem w gorącym Meksyku, już teraz chciałbym rozgrzać Wasze serca i zachęcić do licytacji #rzeczyodserca. W tym roku wychodząc na przeciw Waszym prośbom zapraszam do spędzenia dnia ze mną i moim beauty teamem. @beatmilczarekmakeup zajmie się pięknym make up’em, @sylwia.habdas zadba o perfekcyjną fryzurę, @panmarczewski wyczaruje super stylizacje, a finałem naszego spotkania będzie sesja zdjęciowa z moim ulubionym fotografem. Kim? To ujawnię już wkrótce. Często pytacie mnie o to, co dzieje się podczas sesji zdjęciowej, więc zwycięzca licytacji będzie mieć szansę zobaczenia mojej pracy od kulis, dołączcie do aukcji, wspólnie wesprzyjmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

Sądząc po entuzjastycznych komentarzach, jej aukcja może być prawdziwym hitem. W końcu dla jej fanów dzień w towarzystwie idolki, to prawdziwa gratka.

Co Małgorzata Rozenek dodała na WOŚP w poprzednich latach?

  • 2020: książka In Vitro. Rozmowy intymne z dedykacją.
  • 2019: naszyjnik z oddechami Rozenek i Majdana.
  • 2018: plecaki z programu Azja Express z pełną zawartością.
  • 2017: kolacja ze zwycięzcą.


Małgorzata Rozenek - WOŚP 2021

Małgorzata Rozenek - WOŚP 2021

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek w ciąży

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek w ciąży

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek z rodziną

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek z rodziną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×