Szukaj

Dawid Podsiadło na licytację WOŚP 2021 przekazał sernik z osobistą dostawą. Filmik jaki nagrał w stylu telezakupów zrobi wam dzień [WIDEO]

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przekazał na licytację wyjątkowy przedmiot, sernik z osobistą dostawą. Zobaczcie filmik, który do tego nagrał. Wideo zrobi wam dzień.

Dawid Podsiadło zgłosił się do drugiej edycji programu X Factor. Przechodził przez kolejne etapy aż doszedł do finału, który wygrał. Telewizyjne show otworzyło mu drzwi do kariery. W 2013 roku wydał debiutancki album Comfort and Happiness, który w mgnieniu oka stał się popularny. Artysta poszedł za ciosem i nagrał dwie kolejne płyty.

Pomimo że na temat osiągnięć zawodowych Dawida wiadomo sporo, jego życie prywatne jest owiane tajemnicą. Pewne jest, że muzyk nie jest singlem, o czym poinformował podczas koncertu w Poznaniu. Właśnie wtedy powiedział, że jest szczęśliwie zakochany. Nie chciał jednak ujawnić tożsamości swojej wybranki. Tę udało się jednak ustalić kolorowej prasie, o czym pisaliśmy tutaj.

WOŚP 2021: Dawid Podsiadło przekazał sernik. Wideo zrobi wam dzień

Podsiadło co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku przekazał wyjątkowy przedmiot własnoręcznie upieczony sernik á la Podsiadło. Muzyk osobiście dostarczy go zwycięzcy licytacji w ustalonym wcześniej terminie.

By zachęcić kupujących, Dawid Podsiadło wystąpił przed kamerą. Został bohaterem filmiku Telezakupy Bambo, który z pewnością zrobi wam dzień. Podsiadło wspomniany program poprowadził z uczestnikiem pierwszej edycji Big Brothera, Klaudiuszem Sevkoviciem.

W krótkim materiale wideo, oprócz zachwytów nad ciastem, nie brakuje elementów charakterystycznych dla telezakupów, w tym opinii od zadowolonych klientów. W tę rolę wcielili się m.in. Wojciech Fiedorczuk, Michał Kempa oraz Radek Kotarski. Ostatni z wymienionych panów zachwalał sernik. Mówił, że pozytywnie wpłynął na jego życie:

Spłaciłem długi, pogodziłem się z sąsiadem i przestałem kraść ołówki z Ikei. Ty też możesz. Wystarczy, że wylicytujesz sernik już teraz. Tak, już teraz, a dostaniesz nie jeden, nie dwa, a trzy serniki. Polecam rodzinie oraz znajomym oraz wszystkim.

Internauci są zachwyceni filmikiem, czego nie ukrywają w komentarzach:

  • Nie dość, że człowiek lubi Pana Podsiadło to jeszcze i takim serniczkiem by nie pogardził (i do tego wygląda na taki co nie ma rodzynek, w sensie ten serniczek, taki bezrodzynkowy chyba = no wybornie, same plusy!)
  • Chętnie bym się o nie licytowała, ale gdyby moja babcia się dowiedziała, że wolę sernik Podsiadły od jej serniczka, to już by się do mnie nie odezwała.
  • Ach ta szalona ekspresja 😀 Super pomysł!

Licytacja potrwa jeszcze czternaście dni. W niedzielne południe kwota przekroczyła 10 tysięcy złotych.


Dawid Podsiadło przekazał na licytację sernik

Dawid Podsiadło przekazał na licytację sernik

Dawid Podsiadło przekazał na licytację sernik

Dawid Podsiadło przekazał na licytację sernik

Dawid Podsiadło przekazał na licytację sernik

Dawid Podsiadło przekazał na licytację sernik

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×