Szukaj

WOŚP 2021. Anna Mucha przekazała na licytację oryginalny rekwizyt. Jednych rozbawił, innych zniesmaczył

Anna Mucha wspiera WOŚP 2021

Anna Mucha wspiera WOŚP 2021

Anna Mucha wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Aktorka przekazała na licytację bardzo oryginalny przedmiot, czym pochwaliła się na Instagramie. O czym mowa? 

Anna Mucha, mimo pandemii koronawirusa, nie może narzekać na brak pracy. Chociaż sytuacja na świecie zmusiła ją do tego, by przesunąć datę premiery spektaklu, którego została producentką (szczegóły tutaj), stara się być aktywna zawodowo. Pojawia się na planach seriali i filmów, niedawno wystąpiła w nowej produkcji Patryka Vegi.

Aktorka na potrzeby roli przeszła sporą metamorfozę. Na planie pojawiła się z burzą loków na głowie. W tej fryzurze mało kto ją rozpoznaje, o czym gwiazda niedawno poinformowała swoich fanów.

WOŚP 2021: Anna Mucha przekazała na licytację bardzo oryginalny przedmiot

Mucha niedawno poinformowała, że w tym roku zamierza wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W dniu finału poinformowała o tym, jaki przedmiot przekazała na licytację. Mowa o nakładce na zęby, którą nosiła na planie nowej produkcji Patryka Vegi. Gwiazda oprawiła ją w ramkę, czym pochwaliła się na Instagramie.

Anna Mucha w opisie podkreśliła, że właśnie ten rekwizyt pomógł nadać postaci, w którą się wcielała, odpowiedniego charakteru. Zachęca więc fanów do podbijania kwoty:

Gramy !!! Moje serce jest z Orkiestrą! Moja szczęka także! To wyjątkowy rekwizyt filmowy!!! Przekazuje do licytowania szczękę z diastemą mojej bohaterki z najnowszego filmu @patryk_vega_official. Szczęka, która pomogła mi stworzyć tę postać, nadać jej charakteru i wyjątkowości! Pięknie opakowana w ramkę, eksponat. Licytujcie! Wspierajmy Orkiestrę! Niech gra do końca świata i o jeden dzień dłużej !!!

Na stronie aukcji możemy przeczytać, że nad nakładką pracowało mnóstwo osób. Dzięki temu jest jedyną taką na świecie:

Ta nakładka to efekt pracy wielu osób: ortodonty dr Cićkiewicza, zespołu jego techników, charakteryzatorki Mai Łukaszewicz. Jedyna taka na świecie! Specjalnie oprawiona trafi do osoby, która ją wylicytuje.

Pomysł Muchy wywołał poruszenie w sieci. Pod wpisem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Gdy jednym ten przedmiot się podoba, inni nie są nim zachwyceni:

 • Szczękę??? Serio??? Niedługo celebryci będą wystawiać swoje szczoteczki do zębów masakra. Anka tak tak bardzo Cię lubię.
 • Super, że każdego roku gra Pani z orkiestrą. Cudowny rekwizyt filmowy jest wart dużego zainteresowania i każdych pieniędzy
 • Ludzie Kochani, uszanujcie wolę i wybór rzeczy do licytacji ofiarodawcy!!! Bardzo proszę, nikt nikogo nie zmusza do licytacji.
 • Z całym szacunkiem i sympatią dla Pani osoby, ten gadżet do zwykły śmieć. Rzecz zupełnie zbędna i o znikomej wartości, tak pieniężnej, jak i emocjonalnej. Szkoda.

Szczękę, którą nosiła Anna Mucha, można kupić za 255 zł. To jednak dopiero początek aukcji, która potrwa jeszcze 13 dni. Weźmiecie udział w licytacji?


Anna Mucha wspiera WOŚP 2021

Anna Mucha wspiera WOŚP 2021

Anna Mucha wspiera WOŚP 2021

Anna Mucha wspiera WOŚP 2021

Anna Mucha wspiera WOŚP 2021

Anna Mucha wspiera WOŚP 2021

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Nie weźmiemy udziału w takiej akcji. Słaby pomysł jak i te z kalendarzami z autografem

 • Gość pisze:

  malo ze wyuzdana to bez taktu marina

 • Gość pisze:

  Przesadziła bleeeee

 • Gość Autor pisze:

  Jednak tym postepkiem p Mucha udowodnila , ze ewolucja jej mozgu zakonczyla sie przedwczesnie nie osiagajac minimalnej sprawnosci w rozumieniu swiata i przyzwoitego zachowania. Usuwajac i ukrywajac komentarze na Instagramie potwierdzila swoj niby przebiegly plan lansowania sie kosztem WOSP. Zenujace , puste , typowe da dziecinnie przebieglej statystki – epizodystki Muchy.

 • AdrianJ pisze:

  ORKIESTRA to nie możliwość pozbywania się śmieci z domu lub gęby i wystawiania ich na aukcji. Jeszcze raz utwierdza mnie takie zachowanie w przekonaniu, że gwiazdy to były kiedyś, a teraz są mniej lub bardziej prymitywni ludzie w mediach, celebryci, udający artystów, ale zawsze im słoma czy brud zza paznokci wyjdzie…

 • Gość pisze:

  Obrzydliwe.

 • Gość pisze:

  Żenua

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×