Ciężarna Małgorzata Rozenek wpadła do sztabu WOŚP i skradła całe show swoimi krągłościami

Małgorzata Rozenek w sztabie WOŚP 2020

Małgorzata Rozenek w sztabie WOŚP 2020

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek z dziećmi i mężem odwiedzili sztab generalny w Warszawie. Gwiazda wyglądała bardzo stylowo. Odpowiednio dobrana stylizacja podkreśliła jej pięknie zaokrąglony brzuszek.

Dziś w Polsce i wielu innych krajach świata odbywa się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zgodnie z tradycją fundację Jurka Owsiaka wspierają miliony Polaków, wśród których nie brakuje gwiazd, w tym czołowych postaci świata show-biznesu. Jedną z nich jest Małgorzata Rozenek.

Prezenterka, jak co roku, osobiście odwiedziła sztab WOŚP-u w Warszawie, do którego udała się razem z dziećmi i mężem. Na miejscu zachęcała Polaków do wpłat na szczytny cel i udziału w licytacjach. A w tym roku jest o co walczyć. Małgorzata przekazała zaproszenie na plan zdjęciowy Projekt Lady 4, którego nagrania ruszą na przełomie kwietnia i maja.

Wśród ekskluzywnych „rzeczy od serca”, jakie przekazały gwiazdy, są również, między innymi, replika Nobla Olgi Tokarczuk, koszulka Roberta Lewandowskiego czy zaproszenie na kolację przygotowaną przez Katarzynę Bosacką.

WOŚP 2020: Ciężarna Małgorzata Rozenek z rodziną w sztabie

Gdy Małgorzata Rozenek pojawiła się w siedzibie WOŚP 2020, zwróciła na siebie uwagę wszystkich fotoreporterów. Gwiazdę sfotografowano nie tylko wśród uczestników wydarzenia, ale także na ściance, na której mogliśmy dokładnie przyjrzeć się jej poszczególnym elementom jej najnowszej stylizacji.

Tym razem Małgorzata zdecydowała się na jasne, bardzo kobiece kolory. Przyszła mama miała na sobie białe, szerokie spodnie, które zestawiła z połyskującą, bladoróżową koszulą z ekologicznej skóry. Stylowy element garderoby zmysłowo podkreślił jej zaokrąglony brzuszek.

Nie obyło też bez stylowych dodatków – białych, sportowych butów i białej torebki ze złotą klamrą. Całość dopełnił symbol WOŚP-u, czyli piękne, czerwone serduszko, jakie otrzymują wszystkie osoby wspierające organizację.

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek w ciąży

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek w ciąży

WOŚP 2020. Małgorzata Rozenek zachęca do wpłat online

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan zachęcają do wpłacania datków wirtualnie. Jeśli ktoś nie może wyjść z domu, może wpłacić pieniądze on-line.

(…) wystarczy że wejdziesz na stronę wirtualnego serca WOŚP na wspieram.to i dokonasz wpłaty nie wychodząc z domu. Teraz każdy może grać w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – napisała Rozenek.


WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek z rodziną

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek z rodziną

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek z rodziną

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek z rodziną

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek w ciąży

WOŚP 2020: Małgorzata Rozenek w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×