Kinga Rusin wygrała WOŚP 2019! Przekazała ogromną kwotę na konto fundacji

Kinga Rusin WOŚP 2019

Kinga Rusin wpłaciła 10 tysięcy na WOŚP 2019

Kinga Rusin wsparła WOŚP 2019 zawrotną kwotą. Dziennikarka TVN przekazała na fundację Jurka Owsiaka ogromną kwotę, choć petycja w sprawie dzików nie zebrała jeszcze 400 tysięcy podpisów. Ile przelała?

Kinga Rusin ma gest i teraz wiedzą to już wszyscy. Dziennikarka kilka dni temu ogłosiła, że wesprze fundację Jurka Owsiaka zawrotną kwotą 10 tysięcy złotych. Był tylko jeden haczyk. Internauci musieli zebrać 400 tysięcy podpisów pod petycją w sprawie zakazu odstrzału dzików w Polsce. 13 stycznia, w dniu, w którym w całej Polsce odbywają się imprezy z okazji 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziennikarka ogłosiła na swoim Instagramie fantastyczną nowinę.

Choć nie udało się jeszcze zabrać wymaganych 400 tysięcy głosów, gwiazda przelała 10 tysięcy na konto fundacji i zachęciła fanów do wspomagania tej wspaniałej inicjatywy:

Dziś wielkie święto! 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzień który łączy wszystkich ludzi dobrej woli.
***
W tej chwili pod petycją jest już 374 tys. (!) podpisów, brakuje raptem 26 tysięcy do osiągnięcia celu. Chociaż do końca dnia zostało jeszcze 15 godzin, ja już teraz wpłacam obiecaną kwotę, 10 tys. na konto WOŚP❤️! Wiem, że te pieniądze, jak zwykle zostaną dobrze wydane na najbardziej potrzebny sprzęt medyczny, dzięki któremu będzie można leczyć chore dzieci. Jurek i jego Fundacja robią nieprawdopodobną robotę????! Jestem dla nich pełna uznania i wspieram od samego początku. ***
Jurek Owsiak, zawsze powtarza, że nic go tak nie napędza i nie motywuje jak ludzie rzucający mu kłody pod nogi. Bierzmy z niego przykład! Nigdy nie należy się poddawać jeśli wierzymy, że to, co robimy jest słuszne i służy dobru wszystkich. ***
Jurek, życzę dziś Orkiestrze kolejnego fantastycznego rekordu! Trzymam mocno kciuki i dokładam cegiełkę! SIEMA!

To się nazywa gest! Kinga jest prawdziwym wzorem do naśladowania!

Myślicie, że inne gwiazdy pójdą w jej ślady?

Kinga Rusin walczy o życie polskich dzików! Gwiazda przekaże na WOŚP pokaźną kwotę, ale jest warunek!

Iga Lis i Taco Hemingway znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Kinga Rusin drży ze strachu o życie swojej córki!

Wielki sukces Igi Lis! Wiemy gdzie pracuje i co studiuje w Londynie! Kinga Rusin pęka z dumy!


Kinga Rusin - WOŚP 2019

Kinga Rusin - WOŚP 2019

Kinga Rusin w Tańcu z gwiazdami (2006 rok)

Kinga Rusin w Tańcu z gwiazdami (2006 rok)

Kinga Rusin – Sylwester 2018

Kinga Rusin – Sylwester 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×