Szukaj

Tak gwiazdy wspierają WOŚP 2019: Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Filip Chajzer, Małgorzata Socha, Karolina Malinowska, Radosław Majdan

WOŚP 2019 gwiazdy

WOŚP 2019 gwiazdy

Gwiazdy wspierają WOŚP 2019

27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął się 13 stycznia w całej Polsce. Znani i lubiani, celebryci i influencerzy wspomagają WOŚP 2019 w social mediach. Co publikują? Kto okazał wsparcie? Zobaczcie galerię!

Już dziś 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku o tej porze, Jurek Owsiak i jego fundacja organizują symultanicznie w całej Polsce koncerty i spotkania, a także zbieranie datków, by wesprzeć aktualnie sponsorowany przez WOŚP cel. W tym roku nie było inaczej. W dużych i małych miastach w całym kraju odbywają się wydarzenia związane z WOŚP 2019, a social media wypełniły słynne czerwone serduszka.

Również gwiazdy dokładają swoje „trzy grosze”. Na Allegro, które jest partnerem WOŚPu, można znaleźć szereg wyjątkowych aukcji – spotkania z gwiazdami, autografy, gadżety, do wyboru do koloru. To jednak nie jedyny sposób w który ulubieńcy tłumów wspierają niesamowitą akcję. Nieustannie przypominają o niej w social mediach, by fani wiedzieli, że należy działać! Którym gwiazdom działania fundacji nie były obojętne?

Swoje poparcie dla Owsiaka publicznie okazali między innymi Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek, Mateusz Gessler, Robert i Anna Lewandowscy, Ewa Chodakowska, Jarosław Boberek, Marzena Rogalska, Dawid Czupryński, Dawid Podsiadło… a to dopiero początek!

Kto jeszcze wspiera WOŚP 2019?

Zajrzyjcie do naszej galerii! Aktualizujemy ją na bieżąco. 😉

Odjechana aukcja Agnieszki Chylińskiej na WOŚP 2019! Tego nie kupicie w sklepach!

Największe gwiazdy wspierają WOŚP! Co przekazały na licytacje? Wybraliśmy najciekawsze aukcje!

Pary prezydenckie zawsze wspierały WOŚP. Będziecie zdumieni tym, co przekazywali na licytacje!


Małgorzata Socha - WOŚP 2019

Małgorzata Socha - WOŚP 2019

Cezary i Edyta Pazura - WOŚP 2019

Cezary i Edyta Pazura - WOŚP 2019

Kinga Rusin - WOŚP 2019

Kinga Rusin - WOŚP 2019

Dodaj komentarz

 • Marzena pisze:

  Nie ważne kto i co licytuje, liczy się idea dla której wszyscy pomagamy w imię szlachetnej działalności WOŚP. I tu chce zaapelować do kochanego Jurka Owsiaka – NIE REZYGNUJ !!! Ty jesteś tą Wielką Osoba, która potrafi porwać miliony Polaków aby zjednoczyć się mimo że licznym się to nie podoba. Nie możesz tego przerwac, dasz tylko satysfakcję tym, którzy od lat próbują zniszczyć to piękno które tkwi w Tobie. Masz odwage, pomimo hejty, więc WALCZ dla nas wszystkich. Niech śmierć Prezydenta Adamowicza nie złamie Ciebie ale wręcz wzmocni do WALKI przeciw nienawiści. Mam nadzieję że osoby Tobie życzliwe w tym ja, z czasem przekonają Cię drogi JURKU aby być nadal szefem tak ważnej fundacji i prowadzić ja do KONCA SWIATA I O 1 DZIEN DLUZEJ… przez CIEBIE JURECZKU. TRZYMAJ SIE I NIE PODDAWAJ – WIERZYMY W CIEBIE – SIEMA ????

 • Gość pisze:

  Zenada oddaja stare szmaty .Smiech na sali

 • Gość pisze:

  Cudownie! Pomagajmy! Jestem zawstydzona pomocą majdan rozenek -oddechy w naszyjniku? Plecaki zużyte?Sorry, to jest żenada.

 • ina pisze:

  mina Jurka na zdjęciu z Kinią…BEZCENNA !!!

 • Gość pisze:

  Super! Jeżeli mamy jak, to pomagajmy

 • Gość pisze:

  Kinga pomaga i zwierzętom i ludziom. Powinno być więcej takich osób jak ona w showbiznesie.

 • Gość pisze:

  Super! Nieważne ile, ważne że cokolwiek 🙂

 • Gość- observer pisze:

  Skoro kupują torebki po 12 tys.zł,i tyleż dostają za stanie na ściankach lub w reklamach to cóż to dla nich jest?Czekam na gesty disco-polowców z zarobkami po 17 mln rocznie?Zagraniczne gwiazdy przekazują mln dolarów na fundacje ,pomoc to są gesty!

 • Gość pisze:

  I bardzo fajnie, jak mają pieniądze to mogą się podzielić z tymi, którzy ich potrzebują 🙂

 • Gość pisze:

  super ze az tyle sławnych osób sie angazuje! podobno kinga ma wpłacić 10 tys zlotych jesli tylko uda nam sie uzbierac odpowiednia ilosc podpisów po petycja! zachecam do zainteresowania sie tematem bo naprawde warto

 • Gość pisze:

  fajnie, że ktoś walczy o naszej planecie

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×