Szukaj

Tak gwiazdy wspierają WOŚP 2019: Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Filip Chajzer, Małgorzata Socha, Karolina Malinowska, Radosław Majdan

WOŚP 2019 gwiazdy

WOŚP 2019 gwiazdy

Gwiazdy wspierają WOŚP 2019

27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczął się 13 stycznia w całej Polsce. Znani i lubiani, celebryci i influencerzy wspomagają WOŚP 2019 w social mediach. Co publikują? Kto okazał wsparcie? Zobaczcie galerię!

Już dziś 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku o tej porze, Jurek Owsiak i jego fundacja organizują symultanicznie w całej Polsce koncerty i spotkania, a także zbieranie datków, by wesprzeć aktualnie sponsorowany przez WOŚP cel. W tym roku nie było inaczej. W dużych i małych miastach w całym kraju odbywają się wydarzenia związane z WOŚP 2019, a social media wypełniły słynne czerwone serduszka.

Również gwiazdy dokładają swoje „trzy grosze”. Na Allegro, które jest partnerem WOŚPu, można znaleźć szereg wyjątkowych aukcji – spotkania z gwiazdami, autografy, gadżety, do wyboru do koloru. To jednak nie jedyny sposób w który ulubieńcy tłumów wspierają niesamowitą akcję. Nieustannie przypominają o niej w social mediach, by fani wiedzieli, że należy działać! Którym gwiazdom działania fundacji nie były obojętne?

Swoje poparcie dla Owsiaka publicznie okazali między innymi Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek, Mateusz Gessler, Robert i Anna Lewandowscy, Ewa Chodakowska, Jarosław Boberek, Marzena Rogalska, Dawid Czupryński, Dawid Podsiadło… a to dopiero początek!

Kto jeszcze wspiera WOŚP 2019?

Zajrzyjcie do naszej galerii! Aktualizujemy ją na bieżąco. 😉

Odjechana aukcja Agnieszki Chylińskiej na WOŚP 2019! Tego nie kupicie w sklepach!

Największe gwiazdy wspierają WOŚP! Co przekazały na licytacje? Wybraliśmy najciekawsze aukcje!

Pary prezydenckie zawsze wspierały WOŚP. Będziecie zdumieni tym, co przekazywali na licytacje!


Małgorzata Socha - WOŚP 2019

Małgorzata Socha - WOŚP 2019

Cezary i Edyta Pazura - WOŚP 2019

Cezary i Edyta Pazura - WOŚP 2019

Kinga Rusin - WOŚP 2019

Kinga Rusin - WOŚP 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×