Kinga Rusin ma gest jak szejk arabski! Do puszki WOŚP wrzuciła wielki plik stuzłotowych banknotów! W sumie aż… Szok!

Kinga Rusin ile dała na WOŚP 2018?

Kinga Rusin ile dała na WOŚP 2018?

Ile Kinga Rusin wrzuciła do puszki na WOŚP 2018?

Gwiazdy od lat aktywnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Znani i lubiani najczęściej przekazują najcenniejsze pamiątki na aukcje internetowe, a cały dochód z ich sprzedaży trafia na konto fundacji założonej przez Jurka Owsiaka. Część znanych osób włącza się także w kwestowanie, w tym roku w większości były to gwiazdy stacji patronującej wydarzeniu, czyli TVN. Są też tacy jak Kinga Rusin, którzy po prostu wrzucają imponująco wysokie datki do puszek wolontariuszy.

Paparazzi przyłapali znaną dziennikarkę podczas spaceru z psem Czarkiem, która do słynnej puszki obklejonej czerwonymi serduszkami, bez dłuższego zastanowienia upchnęła plik stuzłotowych banknotów. Gospodyni Dzień Dobry TVN okazała się szalenie hojna, bowiem na rzecz WOŚP tylko w gotówce przekazała aż 1000 złotych!

Wspierajmy WOŚP bo warto! Każda złotówka się liczy! Zróbmy coś dobrego nawet jeżeli niektórzy nas do tego zniechęcają albo może właśnie dlatego – napisała gwiazda na Instagramie.

Wysoki datek wydaje się jednak niewielki przy darowiźnie, którą na konto fundacji wpłaciła firma kosmetyczna Kingi – Pat&Rub. Gwiazda na swoim profilu w serwisie społecznościowym pochwaliła się przelewem na kwotę 10 tysięcy złotych.

25 lat temu, świeżo po debiucie telewizyjnym, zbierałam pieniądze na WOŚP chodząc z puszką po Placu Zamkowym w Warszawie. Dziś WOŚP to ogromny narodowy ruch. Oby trwał do końca Świata i jeden dzień dłużej!!! PS. A moje kosmetyczne Pat&Rub. przekazuje dziś na konto WOŚP 10 tysięcy złotych.

Warto przypomnieć, że rok temu Kinga Rusin na aukcję WOŚP na Allegro przekazała swoją spektakularną kreację projektu Paprocki&Brzozowski z Balu TVN. Suknię kupiono za ponad 10 tysięcy złotych.

Chylimy czoła.

Ale skandal! Wpis Mateusza Morawieckiego o WOŚP zniknął z internetu! Finał sprawy rozczarowuje

https://jastrzabpost.pl/newsy/wiadomosci-o-wosp-2018-co-powiedzieli-jak-ukrywaja-informacje_622177.html

WOŚP 2018: Gwiazdy aktywnie zbierają pieniądze na fundację Jurka Owsiaka! Radosław Majdan, Dorota Gardias, Małgorzata Rozenek, Olivier Janiak, Filip Chajzer,


Kinga Rusin wspiera WOŚP 2018. Ile przekazała?

Kinga Rusin wspiera WOŚP 2018. Ile przekazała?

Kinga Rusin z córką Igą - Wielki Mecz TVN i WOŚP 2017

Kinga Rusin z córką Igą - Wielki Mecz TVN i WOŚP 2017

Piotr Kraśko i Kinga Rusin - WOŚP 2017

Piotr Kraśko i Kinga Rusin - WOŚP 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×