Gwiazdy dla WOŚP- co przekazały? Zbiórka WOŚP przekroczyła już 10 milionów, a z samych aukcji jest niespełna 2 miliony złotych! Które z nich cieszą się największym powodzeniem?

Gwiazdy dla WOŚP 2016

Gwiazdy dla WOŚP 2016

WOŚP 2016 – LICYTACJE Z UDZIAŁEM GWIAZD

Dziś 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku drużyna Jurka Owsiaka zbiera fundusze na zakup sprzętu geriatrycznego dla osób starszych oraz na wyposażenie oddziałów dla noworodków. Kilka dni temu Ministerstwo Pracy opublikowało raport finansowy WOŚP, z którego wynika, że fundacja przekazuje na cele charytatywne prawie całą zebraną kwotę.

Zobacz: Ministerstwo Pracy ogłosiło, jaki procent zebranych datków WOŚP przeznacza na cele charytatywne

Znane osoby, jak co roku, przyłączyły się do akcji. Wiele z nich postanowiło przekazać na aukcje swoje prywatne rzeczy lub swój… czas. Specjalnie dla Was wybraliśmy 10 licytacji, które aktualnie cieszą się największym powodzeniem wśród kupujących. Zobaczcie, jakich kwot potrzebujecie, by wygrać licytacje.

WOŚP gra dziś przez cały dzień. Ale aukcje będą trwały jeszcze po zakończeniu finału. Niektóre już bardzo krótko, więc jeśli chcesz wziąć w nich udział, musisz się spieszyć. Zachęcamy!

Zobacz: Gwiazdy podczas 24. Finału WOŚP

Aukcje WOŚP 2016 rzeczy od serca

Aukcje WOŚP 2016 rzeczy od serca


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×