Będzie dym? Wojtek Szczęsny nie popisał się przed meczem z Hiszpanią. Paparazzi przyłapali go na gorącym uczynku

Wojtek Szczęsny

Wojtek Szczęsny przed meczem z Hiszpanią został przyłapany na gorącym uczynku. Jego zachowanie nie umknęło uwadze paparazzi. Sprawdźcie, co takiego zrobił.

Wojtek Szczęsny na co dzień gra w barwach Juventusu. Jest też pierwszym bramkarzem polskiej reprezentacji, która aktualnie bierze udział w Euro 2020. Piłkarze mają za sobą mecz inauguracyjny w turnieju. Zmierzyli się z zawodnikami Słowacji. Chociaż byli faworytami, ostatecznie przegrali 1:2.

Mimo iż Szczęsny robił co mógł, pech chciał, że broniąc jeden z pierwszych strzałów przeciwników, piłka odbiła się od słupka, następnie od pleców bramkarza i zatrzepotała w siatce. To bardzo ucieszyło naszych rywali, bo dzięki temu zdobyli przewagę w pierwszej połowie. Potem Karol Linetty zdobył kontaktową bramkę i na początku drugiej połowy wyrównał 1:1. W krótkim czasie Grzegorz Krychowiak dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Polacy grali w osłabionym składzie. Wykorzystali to rywale, którzy strzelili drugiego gola. Ten przypieczętował ich zwycięstwo.

Nie wszystkim kibicom biało-czerwonych podobała się gra zawodników. Pisali negatywne komentarze, w których wyrażali swoje frustracje. Wojtek Szczęsny był jednym z zawodników, którego krytykowano. W obronie męża stanęła Marina Łuczenko. Wydała oświadczenie, w którym podkreślała, że jest z niego dumna. Wie bowiem, ile daje z siebie, zanim pojawi się na boisku:

Jestem dumna z naszej drużyny. Walczyli i dali z siebie wszystko. Emocje były olbrzymie! Jestem dumna z mojego kochanego męża. Dla nas zawsze jest wygrany, cokolwiek się nie dzieje na boisku. Wiem, jak ciężko pracuje i ile kosztuje to go wyrzeczeń. Zawsze stara się z całych sił godnie reprezentować nasz kraj. Nie rozumiem tych, którzy piszą te okropne rzeczy. Tak chcecie dodać otuchy naszym reprezentantom do dalszej gry? Nie poddajemy się…

Wojtek Szczęsny przyłapany na gorącym uczynku. Będzie dym?

Polacy drugi mecz podczas Euro 2020 rozegrają w sobotni wieczór. W Sewilli spotkają się z zawodnikami Hiszpanii. Nasi już przylecieli do wspomnianego kraju i przygotowują się, by dać z siebie wszystko na murawie. O tym, jak sobie poradzą, przekonamy się za jakiś czas. Mimo iż do mecz jeszcze się nie rozegrał, hiszpańskie media nie szczędzą pod adresem naszych piłkarzy krytycznych uwag. Pisaliśmy o tym tutaj.

Nie tylko zagraniczna, ale także nasza prasa bierze pod lupę zachowanie zawodników. Na celowniku paparazzi znalazł się Wojtek Szczęsny. Super Express podaje, że sportowiec został przyłapany na gorącym uczynku – z papierosem w ustach i zapalniczką w ręku. Ostatecznie go jednak nie zapalił:

Bramkarz szybko zorientował się, że jest obserwowany przez fotoreporterów „SE” i zrezygnował ze szkodliwego przyzwyczajenia – czytamy w tabloidzie.

Myślicie, że piłkarz zrezygnuje ze szkodliwego przyzwyczajenia?


Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny

Wojtek Szczęsny - Euro 2020

Marina i Wojciech Szczęsny z synkiem

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×