Szukaj

WOŚP dostała ogromny przelew od Mariny i Wojtka! Tyle pieniędzy mogłoby nie zmieścić się w jednej puszcze!

Ile Marina i Wojciech Szczęsny wpłacili na WOŚP?

Ile Marina i Wojciech Szczęsny wpłacili na WOŚP?

Wojtek Szczęsny i Marina wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy znaczną kwotą. Wynikiem licytacji projektu domu na swoim Instagramie pochwalił się sportowiec.

Wojciech SzczęsnyMarina tworzą szczęśliwą rodzinę. Mają synka Liama, który jest ich całym światem. Zajmują się swoimi projektami, rozwijają kariery. Nie zapominają jednak o tym, żeby wesprzeć szczytny cel. Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wzięli udział w licytacji projektu domu, a ich pokaźny przelew zasilił konto fundacji.

Ile Marina i Wojtek Szczęsny wpłacili na WOŚP?

W tym roku gwiazdy jak zawsze wsparły WOŚP. Nie zabrakło też Wojtka Szczęsnego i Mariny. Gwiazdorska para wzięła udział w licytacji projektu domu. Wynikami pochwalił się na swoim Instagramie bramkarz.

Bramkarz Juventusu pochwalił się, że udało mu się wygrać jedną z charytatywnych licytacji, a dzięki temu na konto fundacji wpłynęło ponad 40 tysięcy złotych. Takie pieniądze, rozmieniona na złotówki, raczej nie zmieściłyby się do jednej puszki. Napisał też, że to według niego i jego żony najlepiej wydane pieniądze. Pokazuje to, że oboje mają wielkie serca i nie są skupieni tylko na sobie. Brawa dla nich!

Dziekuje @karpielsteindel.architektura za wspieranie @fundacjawosp i wystawienie na licytacje swoja prace! Dla mnie i @marina_official to najlepiej wydane pianiazki. Zachecam wszystkich aby wspierac jak co roku Wielka Orkiestre Swiatecznej Pomocy. Do konca swiata i o jeden dzien dluzej ( zachowano pisownię oryginalną ) – napisał bramkarz.

Wpis Szczęsnego skomentowali fani, którzy byli zachwyceni postawą sportowca.

  • Elegancko Wojtek. Jak będziesz szukał kierownika budowy to wal jak w dym.
  • To była najlepiej wspólnie podjęta decyzja.
  • Brawo!
  • Najlepszy!
  • Wspaniale!
  • Wojtek, jesteś wielki! – płyną komentarze we wielu językach.

Zobacz: To, co Wojciech Szczęsny zrobił z piłką nie mieści się w głowie! Nawet Robert Lewandowski przecierał oczy z niedowierzania! [WIDEO]


Wojtek Szczęsny i Marina - wyniki licytacji dla WOŚP

Wojtek Szczęsny i Marina - wyniki licytacji dla WOŚP

Wojtek Szczęsny - zwany

Wojtek Szczęsny - zwany "Dziubasem"

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny na greckich wakacjach

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny na greckich wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×