Szukaj

WOŚP dostała ogromny przelew od Mariny i Wojtka! Tyle pieniędzy mogłoby nie zmieścić się w jednej puszcze!

Wojtek Szczęsny i Marina wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy znaczną kwotą. Wynikiem licytacji projektu domu na swoim Instagramie pochwalił się sportowiec.
Ile Marina i Wojciech Szczęsny wpłacili na WOŚP?

Ile Marina i Wojciech Szczęsny wpłacili na WOŚP?

Wojciech SzczęsnyMarina tworzą szczęśliwą rodzinę. Mają synka Liama, który jest ich całym światem. Zajmują się swoimi projektami, rozwijają kariery. Nie zapominają jednak o tym, żeby wesprzeć szczytny cel. Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wzięli udział w licytacji projektu domu, a ich pokaźny przelew zasilił konto fundacji.

Ile Marina i Wojtek Szczęsny wpłacili na WOŚP?

W tym roku gwiazdy jak zawsze wsparły WOŚP. Nie zabrakło też Wojtka Szczęsnego i Mariny. Gwiazdorska para wzięła udział w licytacji projektu domu. Wynikami pochwalił się na swoim Instagramie bramkarz.

Bramkarz Juventusu pochwalił się, że udało mu się wygrać jedną z charytatywnych licytacji, a dzięki temu na konto fundacji wpłynęło ponad 40 tysięcy złotych. Takie pieniądze, rozmieniona na złotówki, raczej nie zmieściłyby się do jednej puszki. Napisał też, że to według niego i jego żony najlepiej wydane pieniądze. Pokazuje to, że oboje mają wielkie serca i nie są skupieni tylko na sobie. Brawa dla nich!

Dziekuje @karpielsteindel.architektura za wspieranie @fundacjawosp i wystawienie na licytacje swoja prace! Dla mnie i @marina_official to najlepiej wydane pianiazki. Zachecam wszystkich aby wspierac jak co roku Wielka Orkiestre Swiatecznej Pomocy. Do konca swiata i o jeden dzien dluzej ( zachowano pisownię oryginalną ) – napisał bramkarz.

Wpis Szczęsnego skomentowali fani, którzy byli zachwyceni postawą sportowca.

  • Elegancko Wojtek. Jak będziesz szukał kierownika budowy to wal jak w dym.
  • To była najlepiej wspólnie podjęta decyzja.
  • Brawo!
  • Najlepszy!
  • Wspaniale!
  • Wojtek, jesteś wielki! – płyną komentarze we wielu językach.

Zobacz: To, co Wojciech Szczęsny zrobił z piłką nie mieści się w głowie! Nawet Robert Lewandowski przecierał oczy z niedowierzania! [WIDEO]


Wojtek Szczęsny i Marina - wyniki licytacji dla WOŚP

Wojtek Szczęsny i Marina - wyniki licytacji dla WOŚP

Wojtek Szczęsny - zwany

Wojtek Szczęsny - zwany "Dziubasem"

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny na greckich wakacjach

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny na greckich wakacjach

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×