Szukaj

Wojtek Mazolewski uczcił pamięć Piotra Woźniaka-Staraka. Dziś skończyłby 40 lat. Wpis rozrywa serce

Wojtek Mazolewski

Wojtek Mazolewski

To już prawie rok odkąd Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie na Mazurach. Jego przyjaciel zdobył się na uczczenie pamięci po zmarłym. To w tym roku obchodziłby okrągłe, 40. urodziny.

Piotr Woźniak-Starak był bardzo lubianą osobą w towarzystwie. Potrafił bez problemu zjednać sobie ludzi i niemalże od razu zdobywał ich sympatię. Nic więc dziwnego, że miał wielu przyjaciół, nie tylko w filmowej branży, ale także w szerokim gronie polskich celebrytów. Wiele znanych osób bardzo ubolewało nad jego odejściem.

Wojciech Mazolewski był osobą, która często przebywała w towarzystwie producenta filmowego. Łączyła ich spora zażyłość. Wielokrotnie relacjonowali swoje spotkania w mediach społecznościowych, czerpiąc z nich wielką radość. Bardzo często odwiedzali wspólnie ukochane Mazury.

Dlatego też nie dziwi fakt, że to właśnie jedna z fotografii zrobiona podczas wspólnych wypadów w tamto miejsce, pojawiła się na profilu Mazolewskiego. Dodając ją miał na celu upamiętnienie urodzin przyjaciela.

Przyjaciel uczcił urodziny Piotra Woźniaka-Staraka

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zmarł tragicznie latem ubiegłego roku. To właśnie podczas jednej z nocy wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno. Po 5 dniach poszukiwań wyłowiono jego ciało. 30 sierpnia odbył się jego pogrzeb. Wówczas Wojciech poświecił na swoim Instagramie post ku pamięci przyjaciela. Zadedykował mu wtedy Dzień miłości na Fuledzie.

Dziś po raz kolejny postanowił odnieść się do chwili, gdy stracił go na zawsze. W udostępnionym poście zdobył się na wzruszające słowa. Czytamy w nich między innymi o tym, jakim człowiekiem był Piotr. Znalazły się tu także podziękowania za czas spędzony razem. Wszystko wiązało się z symboliczną datą. To właśnie dziś producent filmowy obchodziłby swoje 40. urodziny.

Piotrek skończyłby dzis 40 lat. Wspaniały człowiek i artysta którego energia i wielkoduszność wprawiała wszystko w ruch. Siła i pamięć tych chwil jest i będzie z nami. Dziękuje za piekny i twórczy czas jakiego doświadczaliśmy wspólnie. To zawsze zostanie z nami i będzie się manifestowało w pożyteczny sposób – napisał.

Przyłączamy się całą redakcją do słów Wojtka.


Wojtek Mazolewski i Piotr Woźniak-Starak

Wojtek Mazolewski i Piotr Woźniak-Starak

Wojtek Mazolewski i Piotr Woźniak-Starak

Wojtek Mazolewski i Piotr Woźniak-Starak

Piotr Wozniak Starak przyjaciele

Piotr Wożniak-Starak pożegnany przez przyjaciół

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×