Wojtek Gola był słodziakiem. Zanim został gwiazdą MMA miał długie włosy i wyglądał jak młody Justin Bieber

Wojtek Gola

Wojtek Gola

Wojtek Gola w młodości w ogóle nie przypominał obecnego siebie. Długie, wyprostowane włoski, kolczyk w wardze i niewinne spojrzenie. Aż ciężko uwierzyć, że chłopczyk ze zdjęcia to dziś umięśniony przystojniak z Warsaw Shore.

Wojtek Gola zyskał popularność dzięki udziałowi w Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy. Poznaliśmy go już w pierwszym sezonie reality-show. Był uczestnikiem programu przez dziewięć pierwszych edycji. Wojtek odszedł z ekipy, zyskując przy okazji ogromną popularność. Rozpoczął karierę influencera – jego konto na Instagramie obserwuje niemal 600 tys. fanów. Przystojniak jest obecnie jednym z szefów federacji FAME MMA. Sam również pojawia się w roli zawodnika.

Wojtek Gola kiedyś. Jak wyglądał?

W mediach społecznościowych przez ostatnie dwa tygodnie popularna stała się zabawa w publikowanie swoich zdjęć z młodości. W wyzwaniu uczestniczy wiele popularnych gwiazd, które nie boją się pokazać, jak wyglądali kilkanaście lat temu, zanim stali się sławni. Oporu przed pokazaniem fotografii z okresu nastoletniego buntu nie miał Wojtek Gola.

Jeszcze kilka lat temu umięśniony przystojniak z bujnym zarostem wyglądał jak słodziak z okładek Bravo. Długie, wyprostowane włoski, kolczyk w wardze i niewinne spojrzenie – image na miarę Justina Biebera:

Pozdrawiam fanki i fanów Justina – napisał Gola.

Podobieństwo Wojtka do kanadyjskiego piosenkarza zauważyły również internautki.

  • Ale seksi!
  • Polski Bieber!
  • Prawdziwy Justin Bieber – czytamy w komentarzach.
View this post on Instagram

Pozdrawiam fanki i fanów Justina ????

A post shared by Wojtek Gola (@wojtekgola) on

Wojtek Gola – kariera

Wojtek Gola w programie Warsaw Shore dał się poznać jako jeden z najbardziej szczerych uczestników, czym zaskarbił sobie sympatię widzów. Mogliśmy oglądać jego wzloty i upadki, miłosne uniesienia, a nawet napady złości. Opuszczając reality-show MTV, Wojtek odszedł również od hulaszczego trybu życia i zajął się sportem. W 2018 został jednym z pomysłodawców Federacji FAME MMA, na której walczą youtuberzy i popularni celebryci. Gala bardzo szybko zyskała dużą popularność. Najbliższa edycja zaplanowana jest na kwiecień.


Wojtek Gola - w młodości

Wojtek Gola - w młodości

Wojtek Gola

Wojtek Gola

Wojtek Gola

Wojtek Gola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×