Problemy w małżeństwie Amal i George’a Clooneyów. Wszystko przez alkohol i Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall Jenner sygnuje swoim nazwiskiem markę tequili. Znalazła się jednak w ogniu krytyki za swój nowy biznes. Dlaczego? Co wspólnego ma z tym wszystkim George Clooney i dlaczego poróżniło go to z Amal?

Sukces George’a Clooneya w świecie filmu jest dobrze znany – podobnie jak jego zaangażowanie w politykę i praca humanitarna. On i jego żona Amal, cały czas angażują się w ważne społecznie inicjatywy.

Mniej znanym faktem jest to, że aktor i dwaj jego przyjaciele założyli całkiem przypadkowo w 2013 roku jedną z najszybciej rozwijających się marek tequili na świecie. Tą firmą jest Casamigos, którą w czerwcu 2017 roku sprzedali Diageo za miliard dolarów. To uczyniło Clooneya najlepiej opłacanym aktorem 2018 roku, mimo że nie wystąpił w żadnym filmie.

Razem z Rande Gerberem i Mikem Meldmanem wprowadzili trunek na rynek i od razu stał się hitem. Panowie nie usłyszeli nawet słowa krytyki, a ich tequila to ogromny sukces komercyjny i znalazła wielkie grono wielbicieli.

George Clooney i Amal Clooney kłócą się o Kendall Jenner. Dlaczego?

Meksyk, podobnie jak Szkocja, Francja i Włochy, mają bardzo surowe przepisy dotyczące wytwarzania i etykietowania swoich produktów krajowych. Aby coś można było nazwać „tequilą”, musi spełniać określone parametry, w tym miejsce pochodzenia, surowce i metody destylacji. Według informacji na Instagramie 818 Jenner jest wytwarzana w 100% z niebieskiej agawy w destylarni w Jalisco w Meksyku. Z prawnego punktu widzenia to tequila – dodatkowo, jeśli 818 byłaby wyprodukowana gdzie indziej, Kendall nie mogłaby tak nazywać tak tego trunku.

Według doniesień medialnych nazwa alkoholu pochodzi od numeru kierunkowego Jenner. Użytkownicy mediów społecznościowych zarzucają jej, że w żaden sposób nie nawiązała do kultury meksykańskiej i biorą jej za złe, że w ten sposób stara się wykasować łączność trunku z krajem pochodzenia.

Kendall Jenner znalazła się pod ostrzałem krytyków wszelkiej maści, odkąd wypuściła 818. Ta reakcja pozostawiła George’a Clooneya, który współtworzy tequilę Casamigos, w trudnej sytuacji.

Kendall jest mocno krytykowana za to posunięcie biznesowe, ale nikt nigdy nie zarzucił niczego George’owi i on nie był ofiarą zarzutów, że ingeruje w meksykańską kulturę.

Nagonka na Jenner nie podoba się Amal Clooney, która uważa, że to jawna dyskryminacja, kiedy to jej mężowi i Gerberowi bito brawa za sukces tequili, a młodą bizneswoman spotkała fala hejtu:

Amal chce, żeby George wkroczył i stanął po stronie Kendall, ale on odmawia. Cała sytuacja spowodowała mocne tarcia w ich związku. Amal jest zagorzałą feministką i czuje, że Kendall jest nieuczciwie atakowana, a jej mąż powinien być jej sojusznikiem i po prostu mówić głośno o tym, że krytyka Jenner jest niesłuszna – twierdzi „Star”.

Jak skończy się konflikt u Clooneyów spowodowany tequilą Kendall Jenner? Tego nie wiadomo, pewne jest, że Amal nie odpuści. Trzeba jednak poczekać na dalsze doniesienia w tej sprawie.


Tequila 818 – marka Kendall Jenner

Tequila 818 – marka Kendall Jenner

Kendall Jenner - różowa sukienka, Cannes 2019

Kendall Jenner - różowa sukienka, Cannes 2019

Amal i George Clooney na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Amal i George Clooney na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×