Krewni Jennifer Aniston nie mają żadnych skrupułów! Na chwilę po śmierci ojca poszli ze sobą na noże. Wyciekły kompromitujące rodzinę szczegóły

Jennifer Aniston z ojcem Johnem

Jennifer Aniston z ojcem Johnem

Ojciec Jennifer Aniston nie żyje, a kolorowa prasa ogłosiła, że będzie wojna o miliony, które zostawił w spadku John Aniston. Kto weźmie udział w sporze?

W zeszłym tygodniu Jennifer Aniston ogłosiła śmierć ojca. Aktorka nie ukrywała, że to dla niej wielki cios. Zadeklarowała, że ​​będzie kochać swojego tatę już zawsze.

Słodki tatuś… John Anthony Aniston. Byłeś jednym z najpiękniejszych ludzi, jakich poznałam. Jestem wdzięczna, że przeszedłeś do nieba w pokoju i bez bólu – napisała gwiazda Przyjaciół. – Zawsze miałeś doskonałe wyczucie czasu. Teraz ta liczba będzie miała dla mnie jeszcze większe znaczenie – dodała.

Dodała także, że John Aniston zmarł 11 listopada, a data ta jest dla niej szczególna.

Wojna o majątek ojca Jennifer Aniston

Wzruszające słowa pokazały postęp, jaki poczynili ojciec i córka w naprawianiu ich relacji po tym, jak John odszedł od jej zmarłej matki aktorki, Nancy Dow, gdy Jennifer miała zaledwie 10 lat. Gwiazda i jej ojciec spędzili większość swojego życia prawie w Hollywood, z dala od siebie. Pogodzili się dopiero na początku pandemii COVID.

New Idea donosi jednak, że smutek Aniston może wkrótce przerodzić się w gniew, ponieważ informatorzy magazynu spodziewają się, że zostanie uwikłana w walkę o fortunę Johna, którą szacuje się na 14 milionów dolarów.

John przez 30 lat występował jako Victor Kiriakis w operze mydlanej Days of Our Lives. Po rozwodzie z Nancy ożenił się z Sherry Rooney w 1984 roku i doczekali się syna Alexandra „AJ” Anistona. Pozostali małżeństwem aż do śmierci Johna. 33-etni Alex mieszka w Oakland w Kalifornii, raju punk-rocka i antysystemowców. Przez wiele lat mieszkał w rozklekotanej czarnej furgonetce, podróżując wzdłuż wybrzeża Kalifornii, handlując różnymi znaleziskami, jako dziełami sztuki. Ma dwoje dzieci, Ryata i Kirę, ze swoją byłą partnerką, modelką i wizażystką Adriane Hallek.

Między AJ i Jen nie ma więzi — mówi źródło New Idea – Nienawidzi sławy, fortuny i hollywoodzkiej kultury, czyli wszystkiego, co reprezentuje jego siostra. Od czasu do czasu wpadał do mamy i taty, ale w ogóle nie dba o swoją starszą siostrę.

W zeszłym tygodniu Adriane podzieliła się swoim żalem po stracie Johna, opisując go jako dobrego teścia i dziadka.

Ostatni raz, kiedy go widzieliśmy, tulił swoje wnuki. Pocałowałam go i powiedziałam mu, że go kochamy.

Źródło bliskie Alexowi mówi New Idea, że nie chciał żyć na koszt swojego ojca i wolał żyć na własny rachunek, jednak pojawia się problem, bo tego samego nie można powiedzieć o jego byłej partnerce.

John był bardzo dobry dla Adriane nawet po ich rozstaniu – mówi źródło – AJ i Adriane dbali, aby ich dzieci mogły spędzić czas z dziadkiem. Można by się spodziewać, że John zostawił przyzwoite dziedzictwo Kirie i Ryatowi, a nawet Adriane, ale Jen prawdopodobnie będzie miała kilka rzeczy do powiedzenia na temat pieniędzy jej taty, przekazywanych kobiecie i dwójce dzieci, które ledwo zna. Może dojść do konfliktu rodzinnego, jeśli chodzi o majątek Johna.

Czy rzeczywiście Jennifer Aniston, która ma na koncie miliony, będzie kwestionowała decyzję swojego ojca, co do podziału majątku?


Nie żyje ojciec Jennifer Aniston, John Aniston

Nie żyje ojciec Jennifer Aniston, John Aniston

Jennifer Aniston z ojcem Johnem

Jennifer Aniston z ojcem Johnem

Nie żyje ojciec Jennifer Aniston, John Aniston

Nie żyje ojciec Jennifer Aniston, John Aniston

Komentarze

  • Gość pisze:

    Co za bzdury. Ona zawsze była blisko ze swoim tatą i zawsze mówiła o nim w samych superlatywach. I już widzę jak idzie na noże o coś, czego jej akurat w życiu w ogóle nie brakuje…

  • Gość pisze:

    Ale z ojcem, też coś było na rzeczy…

  • Gość pisze:

    Ta „kolorowa prasa” nigdy jeszcze nie napisała słowa prawdy. Już na samym początku jest kłamstwo bo Jennifer była skonfliktowana z matką a nie z ojcem i to od niej uciekła.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×