Wojna kobiet w rodzinie Beckhamów. Interwencja Victorii tylko pogorszyła sprawę

Wojna u Beckhamów

Wojna u Beckhamów

Victoria Beckham chciała doprowadzić do tego, żeby partnerki jej synów się zaprzyjaźniły. Niestety pogorszyła tylko sytuację. Nicola Peltz i Mia Regan delikatnie rzecz ujmując, nie przepadają za sobą. Dlaczego?

Gdy David Beckham po raz pierwszy zobaczył Victorię Adams, miał 22 lata. Był rok 1997 i zespół Spice Girls, podbijał świat. Piłkarz razem z kolegą z drużyny oglądał w telewizji teledysk do hitu Wannabe. Podobno wskazał na Posh i z pełną powagą powiedział:

Ta dziewczyna będzie moją żoną.

Victoria twierdzi, że zakochała się w Davidzie od pierwszego wejrzenia. Spodobał się jej uśmiech Beckhama. Zauważyła, że David, tak jak ona, jest nieśmiały. Ujęło ją, że jest bardzo rodzinny.

Potem okazało się, że szybko sami zostaną rodzicami. Brooklyn przyszedł na świat jeszcze przed ich królewskim ślubem. Victoria i David mieli zgodnie stwierdzić, że będą mieć więcej dzieci. Do rodziny dołączyli kolejno Romeo, Cruz i Harper Seven. Beckhamowie przetrwali niejedną burzę, ale ciągle są razem.

Oboje twierdzą, że rodzina to siła, jednak pojawiła się rysa w ich zgodnym życiu. Maja problemy z partnerkami synów.

Wojna kobiet w rodzinie Beckhamów. Victoria jest bezradna

Miesiąc miodowy Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz dobiegł końca i pojawiły się pogłoski, że nowożeńcy są uczestnikami konfliktu w rodzinie. 48-letnia Victoria Beckham i Nicola nie spotykają się podobno po tym, jak Posh próbowała interweniować i zawrzeć pokój między 27-letnią dziedziczką fortuny i modelką a dziewczyną 19-letniego Romea – a możliwą przyszłą synową – 19-letnią Mią Regan.

Daily Mail donosi, że związek między Nicolą i Mią jest napięty, że nie widziano ich nigdy razem i rzadko udzielają się nawzajem w swoich Instagramach, mimo że spędzają razem czas przy rodzinnych okazjach z Brooklynem i Romeo. Teraz informator Woman’s Day mówi, że próba Viktorii, aby kobiety zaprzyjaźniły się, podobno doprowadziła do jeszcze większej niechęci u Nicoli.

Nicola nie lubi być informowana, co ma robić, jeśli chodzi o jej kręgi społeczne i nie zamierza się tego zmieniać – mówi osoba bliska rodzinie. – Dopóki Mia nie ma pierścionka na palcu, Nicola nie jest zainteresowaną inwestowaniem w nią swojego czasu.

Niestety nie wiadomo, dlaczego między dziewczynami jest taka niechęć.


Brooklyn Beckham i Nicola Peltz

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz – MET Gala 2021

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz | fot. Instagram.com/brooklynbeckham

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz | fot. Instagram.com/brooklynbeckham

Brooklyn Beckham i Nicola PeltzBrooklyn Beckham i Nicole Peltz

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz

Komentarze

 • Gość pisze:

  Że co?? Nie jest zainteresowana bo tamta nie ma pierścionka n palcu?? Co ma jedno do drugiego. A jak będzie miala Ti będzie zainteresowa? Idiotka.

 • Alk pisze:

  We łbach im się poprzewracalo

 • Gośćciwek pisze:

  Jakby nie była taka bogata, to byłaby zainteresowana. A tak nie musi.

 • Iza pisze:

  Ludzie wszędzie to samo. Gdzie nie ma zgrzytów. Bracia pamiętajcie o jednym jednoczcie się, nie pozwólcie aby kobieta obce was poróżniły.

  • Buka pisze:

   Nie jest zainteresowana,bo ta druga nie ma pierścionka zaręczynowego. No padłam. Ona myśli,że jak jest żoną tego chłopaczka,to będzie nią na zawsze? Przecież w jej kręgach rozwody to codzienność,więc niech nie będzie taka pewna siebie.

 • Gość pisze:

  A ta Nikolka to odrazu nosiła piescionek na palcu czy też ktoś najpierw musiał zainwestować w nią swój czas i uwagę? Zadufany babsztyl. Zwyczajnie zazdrosna ,że do rodziny wchodzi ładniejsza i młodsza.

 • Gia pisze:

  Ta bucowata Nicola zadaje się tylko z lepszymi od siebie, więc ma w nosie jakąś modelkę. No, chyba że wkrótce wskoczy dziewczyna do ścisłego topu – wtedy pani Peltz Beckham łaskawiej spojrzy na nią swoim wymalowanym okiem…

 • Gozo pisze:

  W wielu rodzinach takie historie

 • Gość pisze:

  Im smarkacze z bardziej zamożnej rodziny,tym bardziej rozpuszczone – uważają się za pępek świata.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×