Szukaj

Zimna wojna między Camillą a córką królowej Elżbiety II. To już gra o wszystko

Księżniczka Anna i Camilla Parker-Bowles

Księżniczka Anna i Camilla Parker-Bowles

Księżniczka Anna, córka królowej Elżbiety i jej bratowa, Camilla prowadzą ze sobą zimną wojnę. Tabloid nie ma wątpliwości, co jest powodem tak okrutnej niechęci obu pań.

Książę Karol jest obecnie najdłużej oczekującym na tron księciem w historii imperium brytyjskiego. Tabloidy często spekulują, że można go pominąć na korzyść jego syna, księcia Williama, ale jedno czasopismo ma zaskakujące informacje. Podobno księżniczka Anne próbuje przekonać królową Elżbietę II, by wręczyła koronę właśnie jej. Kieruje nią chęć zemsty na żonie brata, Camilli.

Dlaczego księżniczka Anna nie chce dopuścić do tego, aby Karol został kolejnym królem?

Według tygodnika księżniczka Anna ma żywić urazę do Camilli już od 1970 roku.

Przyjaciele od dawna sądzili, że Andrew Parker Bowles był… prawdziwą miłością Anny – mówi informator – Nigdy nie wybaczyła Camilli, że wszystko zepsuła. Nawet po tym, jak Bowles poślubiła jej brata, księcia Karola.

Spotykały się z tym samym mężczyzną, a księżniczka Anna dopiero teraz dokonuje zemsty na swojej byłej romantycznej rywalce Camilli. W jaki sposób chce się odegrać? Podobno namawia królową Elżbietę II, żeby to ona dziedziczyła koronę po śmierci monarchini.

Anne omówiła sprawę z królową, aby przekonać ją, że powinna być następna w kolejce, przynajmniej do czasu, gdy książę William będzie gotowy do korony. Księżniczka Anna czuje, że Karol i Camilla kpią sobie ze swojej roli już od czasu ich słynnego romansu – przekonuje tygodnik.

Camilla zdaje sobie sprawę z niechęci Anny, ale nadal planuje walczyć z wielką siłą, jeśli korona zostanie odebrana jej mężowi. Nie ma zamiaru poddać się tak po prostu:

Anna może być trudną przeciewniczką, ale Camilla nie jest popychdłem.

Co sądzicie na temat sporu o tron między córką królowej a żoną prawowitego następcy?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×