Szukaj

Martyna Wojciechowska zaszalała i wrzuciła zdjęcie z wakacji z ukochanym! Po świętach wylecieli do Włoch

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski po świętach wybrali się na wakacje do Włoch. Para pokazała piękne zdjęcie z Dolomitów. W podróży towarzyszy im córka prezenterki, Marysia.

Martyna Wojciechowska od ponad roku jest w szczęśliwym związku z przystojnym dziennikarzem TVN-u, Przemkiem Kossakowskim. Dotychczas jedyne zdjęcia pary, jakie były dostępne w sieci, to te z Balu Nocy Letniej oraz ukradkiem zrobione przez paparazzi.

Najwyraźniej Martynie znudziło się robienie tabu ze swojego związku, bowiem w grudniu zaszalała jak nigdy dotąd. W okresie świąt pokazała się z ukochanym przy wigilijnym stole, a potem zamieściła jego zdjęcie z zabawy z córką Marysią. Dzięki temu wiemy, że para spędziła pierwsze wspólne Boże Narodzenie, podczas którego towarzyszyli im najbliżsi podróżniczki.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski we Włoszech

To jednak nie koniec oficjalnych wspólnych zdjęć Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Ulubienica widzów tym razem pokazała, jak spędza czas po świętach. Okazuje się, że wspólnie z partnerem spakowała walizki i udała się do Włoch, w Dolomity.

Zakochanym w podróży towarzyszy córka Martyny, Marysia, co tylko potwierdza, że nastolatka ma świetny kontakt z nowym partnerem swojej mamy. Na zdjęciu dziewczynka i Przemek Kossakowski wyglądają jak starzy przyjaciele. Kto wie, być może córka Wojciechowskiej nie tylko w pełni zaakceptowała, ale może już nawet pokochała partnera mamy.

UWAGA! Kolorowa wilcza wataha grasuje na stokach! Jakoś te świąteczne dania trzeba w końcu spalić – napisała Wojciechowska w komentarzu dołączonym do najnowszego zdjęcia.

Internauci nie szczędzili zachwytów pod adresem pięknej pary, komentując wpis serduszkami i komplementami.

  • Cudownie się na was patrzy.
  • Jak ja was uwielbiam. Piękna z was para.
  • Jesteście fantastyczni. Moja ulubiona rodzinka.
  • Foto przefajne, a kolor kurtek bardzo mi się podoba. Piękny błękit. Jeszcze jak słoneczko wyjdzie to na tle bieli. Bajka – pisali fani Martyny.

Zobacz: Martyna Wojciechowska zdradziła nam dlaczego nie zamierza mówić o swoim związku z Przemkiem Kossakowskim! Powód jest dość kuriozalny [WIDEO]

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – początki związku

Przemysław Kossakowski w jednym z wywiadów opowiedział o tym, jak poznał Martynę Wojciechowską. Oboje spotkali się w pracy, od razu między nimi zaiskrzyło:

W studiu Dzień Dobry TVN. Realizowałem odcinek jednego ze swoich programów. Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na randce

Martyna odezwała się do Przemka po tygodniu. Nie był to jednak SMS z propozycją spotkania:

I nagle któregoś wieczoru dostaję od niej SMS. Wiadomość była pełna pasji i prawdziwego gniewu. Okazało się, że natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj…

Pierwsze doniesienia na temat związku Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego pojawiły się w maju 2018 roku. Już miesiąc później para potwierdziła swoją relację, pokazując się publicznie w Sopocie na imprezie zorganizowanej przez Karolinę Ferenstien-Kraśko.


Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski we włoskich górach

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski we włoskich górach

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski żegnają się na dworcu

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski żegnają się na dworcu

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na randce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×