Polski gwiazdor największych telewizyjnych hitów został ojcem! Wspaniała nowina trafiła do mediów po ponad roku!

Wojciech Zieliński

Wojciech Zieliński

Wojciech Zieliński został ojcem

Wojciech Zieliński został ojcem! Aktor na temat swojego życia prywatnego milczy do tego stopnia, że media o jego dziecku dowiedziały się 14 miesięcy po narodzinach jego córki.

Wojciech Zieliński to jeden z polskich aktorów, który na temat swojej prywatności uparcie milczy. Od momentu, w którym rozstał się z Karoliną Gorczycą, z którą ma córkę, odsunął się w cień i rzadko pojawia się na branżowych imprezach.

Nic więc dziwnego, że Wojtkowi przed mediami udało ukryć się fakt, że znów jest szczęśliwy. Aktor nie tylko znalazł nową miłość, ale także został ojcem drugiej córeczki. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach i już zaznacza swoją obecność w domu:

Niebawem skończy czternaście miesięcy, ale już widzi, że mama i tata czytają na czytniki, i próbuje dostać sprzęt w swoje małe rączki – przyznał w rozmowie z Twoim Imperium.

Ze swoją partnerką łączy go wyjątkowa więź, o czym może świadczyć sposób w jaki się o niej wypowiada. Chociaż nie chciał zdradzić jej tożsamości, wyznał:

Moja wspaniała dziewczyna każdego dnia pomaga mi w realizacji życiowego marzenia, czyli osiągnięcia równowagi między domem i pracą. Pokazuje, jak iść przez życie śmiało, z podniesioną głową, ale bez arogancji i zbytnej pewności siebie.

Wojciech Zieliński to aktor, który od lat pracuje w zawodzie. Karierę rozpoczął już w 2003 roku. Początkowo dostawał małe role, by później nadszedł czas na te nieco większe. Zagrał m.in. w serialach Prokurator czy Diagnoza oraz filmach Pokłosie oraz Kamienie na szaniec.

Daniel Martyniuk szaleje ze szczęścia na Instagramie! Tym razem młody tata pozdrawia swoją żonę i córeczkę z basenu!

Teraz to Zenek Martyniuk będzie ojcem. Wszystko przez zachowanie swojego syna

Brat sióstr Kardashian-Jenner został ojcem! Do sieci trafiły cudowne zdjęcia pięknego bobasa!


Wojciech Zieliński z córką Mają

Wojciech Zieliński z córką Mają

Wojciech Zieliński z córką Mają

Wojciech Zieliński z córką Mają

Wojciech Zieliński został ponownie ojcem

Wojciech Zieliński został ponownie ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×