Ukochany Mariny Łuczenko traktuje ją jak księżniczkę. Nie uwierzycie, na jaki pomysł wpadł teraz

Marina i Wojciech Szczestny w Tajlandii

Marina i Wojciech Szczestny w Tajlandii

Wojciech Szczęsny wyremontuje Marinie mieszkanie

Jeśli myślicie, że życie Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego jest bajką to macie rację. Para wiedzie spokojne, luksusowe życie pełne miłości. Zakochani spędzili ostatnie tygodnie na rajskiej plaży w Tajlandii. Po powrocie do Polski doszło do przykrego zdarzenia z udziałem piosenkarki. Na ulicach Warszawy rozbiła swoje Porsche.

Zobacz: Mamy oficjalny komentarz Mariny Łuczenko w sprawie wypadku. Ujawniła szczegóły zdarzenia!

Ukochany Mariny nie potrafi się na nią gniewać. Co więcej, piłkarz postanowił sprawić swojej narzeczonej wyjątkowy prezent. Para na co dzień mieszka w Rzymie, jednak z uwagi na obowiązki zawodowe, Marina najbliższe miesiące spędzi w Polsce. Artystka będzie promować swój nowy krążek, który pojawi się prawdopodobnie na wiosnę. To dlatego piłkarz wpadł na pomysł, aby wyremontować warszawskie mieszkanie piosenkarki.

Dziennik Fakt informuje, że planowane zmiany w apartamencie będą naprawdę zaawansowane, a końcowy efekt ma sprawić, że wokalistka również w Warszawie będzie opływać w luksusy.

Marina jest dla Wojtka prawdziwą księżniczką. Kto wie, może jej mieszkanie zacznie wkrótce przypominać pałac. Według ukochanego na to właśnie zasługuje 😉

Marina Łuczenko w American Eagle Outfitters. Marka zamyka sklepy w Polsce

Marina Łuczenk jest rozpieszczana przez Wojciecha Szczęsnego

Wojtek Szczęsny i Marina Łuczenko

Wojtek Szczęsny chce wyremontować Marinie mieszkanie w Warszawie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×