Szukaj

Marina pokazała foto z 30 urodzin Wojtka Szczęsnego. To pierwszy, gdy para pokazała twarz Liama

Wojtek Szczęsny urodziny

Wojtek Szczęsny urodziny

Wojtek Szczęsny dzisiaj skończył trzydzieści lat. Z okazji urodzin Marina urządziła mu małe przyjęcie. Jest tort, baloniki, szczęśliwy Liam i piękne życzenia.

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny kilka tygodni spędzili oddzielnie. Piłkarz od połowy marca przebywał na kwarantannie we Włoszech, ponieważ u jego kolegi z drużyny, Daniele Ruganiego, wykryto COVID-19. Rozłąka nie była łatwa dla małżonków, na szczęście dobiegła końca, czym piosenkarka pochwaliła się niedawno w sieci.

Marina opublikowała wtedy filmik, na którym szczęśliwy Liam biegnie wprost w ramiona taty. Urocze nagranie podbiło serca internautów.

O Wojtka martwiła się nie tylko Marina, ale także cała jego rodzina. By dodać mężowi otuchy, piosenkarka regularnie rozmawiała z nim przez telefon. Po wielu staraniach piłkarzowi udało się wrócić do kraju samochodem.

Wojtek w kwietniu obchodzi 30. urodziny, a powrót do domu to najpiękniejszy prezent, jaki mógł sobie wymarzyć — mówił znajomy pary w Party.

Dzisiaj piłkarz już razem z bliskimi mógł celebrować swój szczególny dzień.

Wojtek Szczęsny 30-ste urodziny

18 kwietnia Wojtek Szczęsny skończył 30 lat. Mógł w gronie najbliższych cieszyć się tym szczególnym dniem. Marina przygotowała dla niego piękne dekoracje, a także tort z piłką w barwach Juventusu Turyn, w którym obecnie gra. Na profilach małżonków pojawiły się rodzinne fotografie, na których po raz pierwszy widać uroczą twarz Liama.

Marina podpisała opublikowane zdjęcie w taki sposób, że nie można mieć wątpliwości, że łączy ich silna więź.

Dziś nasz kochany @wojciech.szczesny1 obchodzi 30 urodziny! Jesteśmy przeszczęśliwi i wdzięczni, że mogliśmy spędzić ten piękny dzień razem.
Bądź zdrowy i szczęśliwy a resztę ogarniemy… Ty wiesz
Wszystkiego Najlepszego nasz mistrzu #family #szczesny #szczęśni #szczesni – napisałą.

Natomiast Wojtek Szczęsny zdjęcie opatrzył podziękowaniami oraz wyraził wdzięczność, że mógł spędzić ten dzień z żoną i synkiem.

Sto lat dla mnie! Dziękuję wszystkim za cudowne życzenia. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem spedzić ten dzień z żona i synem.

Pod postem piłkarza, ale także tym jego żony, namnożyło się życzeń urodzinowych.

  • Wszystkiego co najpiękniejsze na te 30 urodz
  • Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrowia.
  • Jesteście piękni. Zdrowia!

Na „trzydziestkę” Marina dla swojego męża przygotowała jeszcze jeden piękny prezent – piosenkę Complete, która jest hołdem dla ich związku. W teledysku wykorzystane zostały fotografie pary, wyciągnięte z domowego archiwum. Każdy fan Szczęsnej powinien to zobaczyć.

Przypomnijmy, że dzisiaj obchodzi urodziny także inny bramkarz naszej futbolowej reprezentacji. Łukasz Fabiański skończył 35 lat.


Wojciech Szczęsny - 30-ste urodziny

Wojciech Szczęsny - 30-ste urodziny

Liam Szczęsny

Liam Szczęsny

Wojtek Szczęsny i Liam grają w piłkę

Wojtek Szczęsny i Liam grają w piłkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×