Szukaj

To, co Wojciech Szczęsny zrobił z piłką nie mieści się w głowie! Nawet Robert Lewandowski przecierał oczy z niedowierzania! [WIDEO]

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny dopiero co wrócił ze słonecznej Grecji, a już czekają go mordercze treningi na boisku. Właśnie dał popis swoich piłkarskich umiejętności. Szykują się zmiany z formacji naszej drużyny z mężem Mariny w ataku?

Wojciech Szczęsny musi przestawić się teraz na tryb treningowy po błogim lenistwie, jakie miał przez ostatnie dwa tygodnie. Bramkarz reprezentacji Polski wraz ze swoją ukochaną – Mariną Łuczenko i najmłodszym członkiem rodziny wyjechał na urlop do słonecznej Grecji. Razem z Anią, Klarą i Robertem Lewandowskim mogli swobodnie wylegiwać się na leżakach i cieszyć bezalkoholowymi drinkami z palemką. W towarzystwie swoich pięknych kobiet oraz dzieci przyjaciele spędzili naprawdę piękne chwile w egzotycznym kurorcie na wyspie Mykonos.

Niestety teraz czas na brutalne zderzenie z rzeczywistością i powrót na murawę. Wojtek musiał porzucić luźne japonki i zamienić je na wkręty, które zapewniają idealny balans ciała na trawiastym boisku. Bramkarz reprezentacji Polski podczas treningu mógł wykazać się nie tylko wspaniałym refleksem, dzięki któremu nie wyjął żadnej piłki z siatki, ale i umiejętnościami technicznymi.

Piłkarz siedząc na ławce swobodnie żonglował futbolówką podczas, gdy jego koledzy nie mogli wyjść z podziwu i zachwalali jego umiejętności techniczne. Nawet Robert Lewandowski, który zwykle zadaje ostateczny cios przeciwnikom był w ciężkim szoku, że Szczęsny potrafi tak panować nad piłką. Przecież zazwyczaj łapie ją w ręce po strzałach napastników drużyny przeciwnej.

Tym razem postanowił pokazać co potrafi i to na siedząco. Zahipnotyzowany Lewandowski tylko liczył kolejne odbicia piłki i ze zdumieniem w oczach nie dawał wiary w to, co dzieje się na boisku. Czyżbyśmy niedługo byli świadkami zmian w reprezentacji Polski, a Szczęsny zagra z Lewandowskim w ataku? To jeszcze niepotwierdzone informacje, ale bankowo za sprawą imponującego wzrostu Wojciech Szczęsny wbiłby główką do bramki przeciwników nie jedną piłkę!

Wojciech Szczęsny i jego techniczne umiejętności

Wojciech Szczęsny i jego techniczne umiejętności ???? ????Nawet Lewy był zaskoczony ????????

Opublikowany przez Łączy nas piłka Środa, 26 czerwca 2019

Zobacz: Marina Łuczenko w metalicznej sukni i z tęczową torebką na imprezie. Świeciła większym blaskiem niż flesze fotoreporterów!

Zobacz: Syn Mariny Łuczenko dokonał czegoś niewiarygodnego! Dumna gwiazda wszystko pokazała w sieci! [WIDEO]

Zobacz: Marina Łuczenko pierwszy raz o niani i nieprzespanych nocach. Jakim dzieckiem jest Liam? 


Wojciech Szczęsny - Instagram

Wojciech Szczęsny - Instagram

scena z: Robert Lewandowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Robert Lewandowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Wojciech Szczęsny -Łączy Nas Piłka

Wojciech Szczęsny -Łączy Nas Piłka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×