Szukaj

Wojciech Szczęsny doprowadził Marinę do łez w dniu urodzin. Kto by się po nim tego spodziewał!

Marina, Wojciech Szczęsny

Marina, Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny uczcił urodziny swojej kochanej żony i doprowadził Marinę do łez. Kto by się spodziewał, że jest taki romantyczny.

Marina i Wojtek Szczęsny tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Oboje młodzi, sławni i urodziwi. Nie wahają się okazywać sobie uczuć, a sportowiec lubi od czasu do czasu sprawić żonie niespodziankę. Na przykład 30. urodziny wyprawił jej w luksusowym hotelu we Francji. Byli przyjaciele, rodzina, piękne dekoracje, muzyka, tańce -wokalistka na długo zapamiętała ten dzień, nawet niedawno wspominała go na Instagramie.

Od dwóch lat świetnie też radzą sobie jako rodzice Liama. Maluch stał się ich oczkiem w głowie, ale nie zapomnieli o swoich pasjach i podsycaniu uczuć. Właśnie dzisiaj, z okazji urodzin żony, Wojtek opublikował piękny post.

Wojtek Szczęsny złożył życzenia urodzinowe Marinie

Na co dzień małżonkowie wraz z synkiem mieszkają we Włoszech. Postanowili jednak chwilowo przenieść się do swojego mieszkanie w Warszawie, gdzie przeczekają najbardziej intensywny czas pandemii. Dzięki temu możemy na bieżąco podglądać, co się u nich dzieje. Zajrzeliśmy im już do mieszkania. Widzieliśmy, jak celebrują urodziny Wojtka, a potem Liama. Przyszła pora na święto Mariny. Właśnie skończyła 31 lat, a jej mąż opublikował słowa, które z pewnością doprowadziły ją do łez. Dołączył do tego wspólną fotografię, na której oboje wyglądają świetnie. To jest miłość.

Wszystkiego najlepszego, moja żono, moja bratnia duszo, moja miłości, moje wszytsko – napisał.

Jakiż z niego romantyk! Która żona, kobieta, nie chciałaby usłyszeć takich słów. Internauci pod postem przyłączyli się do życzeń. Marina z pewnością miała przemiły dzień urodzin.


Wojciech Szczęsny - życzenia urodzinowe dla Mariny

Wojciech Szczęsny - życzenia urodzinowe dla Mariny

Marina i Wojtek Szczęsny świętują 2. urodziny Liama

Marina i Wojtek Szczęsny świętują 2. urodziny Liama

Marina - łazienka

Marina - łazienka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×