Szukaj

Wojciech Szczesny przerwał milczenie w sprawie koronawirusa. Ważna odezwa do mediów i fanów

Koronawirus nie oszczędza nikogo! Dobrze wie o tym Wojciech Szczesny, który jest potencjalnie zagrożony. Polski piłkarz wystosował apel do swoich fanów i dziennikarzy. Ważne słowa męża Mariny masowo udostępniają internauci.
Wojciech Szczęsny o koronawirusie

Wojciech Szczęsny o koronawirusie

Coraz więcej gwiazd choruje na koronawirusa. Wśród nich: Daniele Rugani — gwiazda Juventusu, Tom Hanks i jego żona Rita Wilson, Rudy Goberta — gwiazda NBA, czy Manolo Gabbiadin — napastnik Sampdoria Genua. COVID-19 nie oszczędza nikogo.

Ze względu na pandemię anulowano lub przesunięto festiwal muzyczny Coachella, premierę nowego Bonda Nie czas umierać, pokazy marek Gucci, Dior oraz Ralph Lauren, SXSW 2020, nowojorski półmaraton, czy Fryderyki 2020. Zamykane są teatry, muzea, odwoływane koncerty. Nikt nie wie do czego zmierzamy.

Gwiazdy apelują do swoich fanów o ostrożność i rozwagę. Po południu oświadczenie wydał Robert Lewandowski:

Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach Pozdrawiam Was, Robert – zaapelował piłkarz.

Wojciech Szczęsny apeluje w sprawie koronawirusa

Dziś równie mocne i konkretne słowa do swoich fanów napisał Wojciech Szczesny, który z powodu choroby swojego kolegi z zespołu – Daniela Rugani (włoski piłkarz występujący na pozycji obrońcy) przebywa na przymusowej kwarantannie wraz ze swoimi najbliższymi. Podobny los podzielili także m.in. Cristiano Ronaldo i jego koledzy z Juventusu Turyn.

Wszystko zostało już powiedziane nie raz. Ale krótkie przypomnienie dla was wszystkich nie zaszkodzi. Bez względu na to, gdzie jesteście na świecie – bądźcie odpowiedzialni. Pamiętajcie, że wasze działania mogą wpływać na innych. Nie lekceważcie tego wirusa. Nasze odpowiedzialne działania spowodują ogromną zmianę na świecie i uratują życie tysiącom ludzi. ZOSTAŃ W DOMU! – zaapelował Szczęsny.

Koronawirus rozprzestrzenia się po świecie od grudnia 2019. Pomimo upływu wielu miesięcy, wciąż nie ma na niego leku. Dlatego warto posłuchać tym, którym ufacie. Zostańcie w domu, myjcie ręce i w razie kontaktu z osobami zakażonymi poddajcie się badaniom na obecność koronawirusa.

Zobacz także: Koronawirus. Marina ostrzega Polaków przed błędem, który popełnili Włosi


Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny z rodziną

Wojciech Szczęsny z rodziną

Marina Łuczenko i Wojtek Szczesny świętują roczek swojego synka

Marina Łuczenko i Wojtek Szczesny świętują roczek swojego synka

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×