Wojciech Strzeszewski nie żyje. Miał tylko 42 lata. Gwiazdy żegnają go w social mediach

Wojciech Strzeszewski nie żyje

Wojciech Strzeszewski nie żyje

Wojciech Strzeszewski nie żyje. Zmarł członek ekipy serialu Za marzenia. O jego odejściu poinformowali producenci na swoich profilach społecznościowych. Odszedł w wieku 42 lat.

Wojciech Strzeszewski nie żyje. O jego śmierci poinformowali producenci serialu Za marzenia na swoich profilach społecznościowych. Miał zaledwie 42 lata.

Wojciech Strzeszewski nie żyje

Wojciech Strzeszewski nie żyje. Był kierownikiem produkcji serialu Za marzenia. Zmarł 6 marca w wieku zaledwie 42 lat. O jego śmierci poinformowano na profilach społecznościowych. Z jednego z komentarzy wynika, że długo chorował i niestety nie udało mu się wygrać wali o życie.

Z wielkim smutkiem informujemy, że zmarł nasz kolega Wojciech Strzeszewski. Pracował z nami przy pierwszym sezonie produkcji @zamarzenia
Żegnamy go, ale zostanie w naszych wspomnieniach. Zawsze uśmiechnięty, pomocny, życzliwy…. Wojtku za wcześnie, to niesprawiedliwie.

Wojciech Strzeszewski odpowiadał za kierownictwo produkcji serialu Za marzenia w latach 2017-2018. Wcześniej pracował przy innych projektach: Skazane, To nie koniec świata, Nowa, a także Tylko miłość, tam miał okazję  zagrać epizodyczną rolę.

Strzeszewski był absolwentem Wydziału Organizacji Sztuki Filmowej PWSFTviT w Łodzi . Studia skończył w 2006 r. O jego śmierci poinformowali współpracownicy działający przy produkcji Za marzenia.

Przy komunikacie pojawiło się całe mnóstwo kondolencji.

  • o ja. Co się stało? Ale smutna informacja.
  • do zobaczenia Wojtuś.
  • Wojtek zostanie w naszych sercach.
  • Kondolencje.
  • Bardzo mi przykro.

Wśród nich były także Anna Karczmarczyk i Dominika Gwit. Redakcja Jastrząb Post również składa najszczersze wyrazy współczucia rodzinie Wojtka i jego przyjaciołom.


Wojciech Strzeszewski nie żyje

Wojciech Strzeszewski nie żyje

Wojciech Strzeszewski nie żyje

Wojciech Strzeszewski nie żyje

Serial TVP2 –

Serial TVP2 – "Za marzenia"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×