Gwiazdor „Barw szczęścia” został ojcem! Pokazał urocze zdjęcia z ciężarną żoną

Wojciech Solarz

Wojciech Solarz

Wojciech Solarz, aktor znany z Barw szczęścia, po raz pierwszy został ojcem. Jeszcze niedawno pokazywał się w towarzystwie ciężarnej partnerki, a tu już na świecie pojawił się potomek. Zobaczcie.

Wojciech Solarz, jeszcze niedawno chwalił się zdjęciami z czasu oczekiwania na maleństwo, a ono już na świecie. Aktor, który ostatnio grał w Barwach szczęścia, po raz pierwszy został ojcem. Niedawno razem z ciężarną partnerką Joanną pojawił się na premierze spektaklu Prywatna Klinika w Teatrze Komedia.

Zobacz: Charlize Theron pokazała transseksualną córkę. Aż ciężko uwierzyć, że August urodziła się chłopcem

Były mąż Kamilli Baar (byli małżeństwem w latach 2005-2009) o tym, że został ojcem, poinformował na Facebooku, o czym poinformował Super Express:

Tak się urodzić w niedzielę wieczór…. – napisał aktor.

Zobacz: Ujawniono nazwiska kolejnych gwiazd „Kogel Mogel 3”! Takiej obsady nie mają nawet największe polskie produkcje!

Opublikowany przez Wojciech Solarz Piątek, 9 sierpnia 2019

Kim jest Wojciech Solarz?

Wojciech Solarz jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. 24 lutego 2001 r. miał miejsce jego debiut teatralny na scenie stołecznego Teatru Ochoty. Zagrał tytułową role w Hamlecie, Shakespeare’a. W latach 2003–2004 był aktorem Teatru Ateneum w Warszawie, a od 1 września 2004 gra na deskach Teatru Narodowego. Występuje także w Kabarecie na Koniec Świata oraz w produkcjach telewizyjnych, ostatnio grał w Barwach szczęścia. Sympatię widzów przyniosła mu rola Mariana Cielęckiego w filmach U pana Boga za miedzą i U Pana Boga w ogródku. Jest rozwiedziony z aktorką Kamillą Baar.  Wojciech nie od razu ułożył sobie życie na nowo. Skupił się na pracy. Obecnie ma nową partnerkę, z którą doczekali się potomka. Niechętnie dzieli się prywatnością, niewiele wiadomo więc o jego związku. Nie powiedział też jeszcze, czy urodził się chłopiec czy dziewczynka.

Zobacz: Gwiazda TVP urodziła. Urocze zdjęcie maluszka podbija sieć!


Wojciech Solarz z partnerką - 9 miesiąc ciąży

Wojciech Solarz z partnerką - 9 miesiąc ciąży

Wojciech Solarz z partnerką

Wojciech Solarz z partnerką

Wojciech Solarz, w oczekiwaniu na dziecko

Wojciech Solarz, w oczekiwaniu na dziecko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×