Wojciech Modest Amaro został szczęśliwym ojcem! Czwarte dziecko restauratora otrzymało imię jakiego w Polsce jeszcze nie było!

Słynny polski restaurator - Wojciech Modest Amaro, po raz czwarty został ojcem! Gwiazdor pochwalił się pierwszym zdjęciem z porodówki, na którym widać bobaska i jego dzielną mamę Agnieszkę. Znamy imię dziecka!

Na taką chwilę czeka każdy ojciec, Wojciech Modest Amaro ponownie został szczęśliwym ojcem! Słynny restaurator i jego piękna żona Agnieszka, powitali na świecie słodkiego aniołka. Wojciech i Agnieszka o ciąży poinformowali media w marcu, wówczas  małżonka kucharza pierwszy raz pokazała swój ciążowy brzuszek. Obecnie świat obiegła kolejna dobra nowina. Wojciech z dumą zaprezentował na swoim profilu pierwsze zdjęcie z porodówki.

Szczęśliwy tata przytula dzielną mamę oraz swoje kolejne dziecko. Z wpisu kucharza wiemy, że na świat przyszedł cudny zdrowy chłopiec , który otrzymał bardzo oryginalne imiona.

 Gabriel Charbel Amaro!!! Błogosławiony Dzień Narodzin naszego Syna!!! – napisał

Gabriel Charbel to czwarte dziecko kucharza i Agnieszki, którzy wychowują jeszcze Karolinę, Zuzię i Nicolasa. Pod zdjęciem bobaska pojawiło się mnóstwo gratulacji. Jeden z internautów wyjaśnił również znaczenie imienia dziecka Wojciecha.

Święty Charbel urodził się w Libanie. Jest to ziemia, która, jak mówi legenda, pamięta kroki Adama, który po wygnaniu z raju osiadł właśnie w Libanie. To tu sam Bóg, według innej legendy, zszedł na ziemię i zasadził cedry – czytamy

W ostatnim czasie media informowały, że Amaro bardzo zbliżył się do Boga, zatem wybór takich świętych imion dla synka jest zrozumiały.

  • Najszczersze gratulacje narodziny dzieciątka to najprawdziwszy cud niech się zdrowo chowa i gratulacje dla dzielnej Mamy
  • Charbel! Co za cudowne imię ! Wspaniały święty
  • Niech Pan Bóg błogosławi Gabrielowi i rodzicom

Gratulacje!

 

Wojciech Modest Amaro pokazał swoją luksusową willę! Kuchnia i salon robią wrażenie [WIDEO]

Wojciech Modest Amaro otwiera chrześcijańską pizzerię o nazwie “Osiem błogosławieństw”! Będzie serwował dania inspirowane Biblią! Znamy menu

Wojciech Modest Amaro pochwalił się baby shower swojej żony! Zdradził płeć dziecka!

 


Wojciech Modest Amaro po raz czwarty został szczęśliwym ojcem!

Wojciech Modest Amaro po raz czwarty został szczęśliwym ojcem!

Wojciech Modest Amaro pokazał zdjęcie z baby shower

Wojciech Modest Amaro pokazał zdjęcie z baby shower

Wojciech Modest Amaro z ciężarną żoną

Wojciech Modest Amaro z ciężarną żoną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×