Gwiazda Polsatu wystąpi w najbardziej konkurencyjnym hicie TVN-u! Podniesie oglądalność?

TVN – ramówka

TVN – ramówka

Wojciech Modest Amaro będzie gościem specjalnym we wiosennej odsłonie programu TVN-u MasterChef Junior. Show jest jednym z hitów telewizji, a występ wielkiej gwiazdy gastronomii z pewnością jeszcze zwiększy oglądalność.

Wojciech Modest Amaro jest bardzo słynnym polskim restauratorem, który może poszczycić się gwiazdką Michelin, czyli bardzo prestiżowym wyróżnieniem dla restauracji, był do tej pory twarzą kulinarnych programów telewizji Polsat. Dał się jednak namówić i gościnnie weźmie udział w show TVN-u MasterChef Junior.

Wojciech Modest Amaro w MasterChef Junior

Show TVN-u stał się hitem i zdobył sobie liczne grono fanów, którzy z przyjemnością oglądają kuchenne starcia kucharzy-amatorów. Z programu wyłoniło się już kilka gwiazd, a największym wygranym show jest chyba Damian Kordas, który nie tylko wygrał wspomniany program, ale również Agent-Gwiazdy i Taniec z gwiazdami 10.

Bardzo popularny jest też MasterChef Junior, czyli dziecięcy odpowiednik programu dla dorosłych. Piąta edycja programu jest już w trakcie nagrań. Wiadomo, że jednym z gości specjalnych programu będzie dotychczasowa gwiazda Polsatu i wybitny kucharz, Wojciech Modest Amaro.

Produkcja programu MasterChef Junior stanęła na wysokości zadania i bardzo uatrakcyjniła show. W piątej edycji w roli gościa specjalnego wystapi Wojciech Modest Amaro, wybitny restaurator i zdobywca gwiazdki Michelin, ale też juror w programach Polsatu Top Chef i Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia.

Nowinę ogłosił Mateusz Gessler. W nagranym vlogu restaurator wyjawił, że bardzo się ucieszył, że Wojciech Modest Amaro przyjął propozycję TVN.

To jest honor mieć takiego człowieka w MasterChefie – powiedział.

Sam zainteresowany wyjawił, że uczenie dzieci gotowania to jedno z jego największych marzeń.

Jedno z moich marzeń, żeby pogotować z dzieciakami, pokazać, coś nauczyć, dać inspirację do głowy, żeby pokazać miłość do gotowania, żeby te małe serduszka kochały ten zawód – zwierzył się Amaro.

Wojciecha Modesta Amaro będziemy mogli zobaczyć w programie już w marcu 2020 roku.  Wystąpi u boku Anny Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana.

Zobacz: Wojciech Modest Amaro otwiera chrześcijańską pizzerię o nazwie „Osiem błogosławieństw”! Będzie serwował dania inspirowane Biblią! Znamy menu


Wojciech Modest Amaro – Top Chef 2018

Wojciech Modest Amaro – Top Chef 2018

Wojciech Modest Amaro z ciężarną żoną

Wojciech Modest Amaro z ciężarną żoną

Wojciech Modest Amaro - Bóg w wielkim mieście

Wojciech Modest Amaro - Bóg w wielkim mieście

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×