Wojtek Mazolewski wyprawił synowi urodziny. 14-letni Staś jest do niego bardzo podobny: „Z genami nie wygrasz”

Wojtek Mazolewski, syn

Wojtek Mazolewski, syn

Wojtek Mazolewski pokazał urocze zdjęcie z synem. Stanisław kończy już 14 lat. Jak wygląda nastolatek i jak świętował z ojcem urodziny podczas pandemii?

Wojciech Mazolewski stawia na karierę i muzykę, ale nigdy nie zapomina o swoich ojcowskich obowiązkach. Artysta zawsze podkreśla, że łączy go niezwykła więź z 14-letniem Stasiem. Często spędza czas z chłopcem na wspólnych męskich wypadach na mecze piłki nożnej lub na koncerty. Nie mogło być inaczej w dzień urodzin nastolatka. Jak wyprawił mu urodziny w czasie pandemii?

Wojciech Mazolewski wyprawił urodziny synowi. Jak wygląda Staś?

Polski gitarzysta basowy, jeden z współtwórców yassu, lider zespołów Pink Freud i Wojtek Mazolewski Quintet ma już 14-letniego syna. Staś obchodzi swoje urodziny w dziwnym czasie zarazy, ale jego tata stanął na wysokości zadania i była impreza.

Wiadomo, że Mazolewskiego i Stasia łączy szczególna więź. Muzyk był przy narodzinach syna, jest też cały czas obecny w jego życiu. Zabiera nawet syna w trasy koncertowe, jeśli te zdarzają się w czasie wakacji od szkoły. Twierdzi, że to dobra szkoła życia. Nastolatek jest bardzo wrażliwym dzieckiem. Wygląda na to, że po ojcu odziedziczył miłość do sztuki.

Pamiętam moment, kiedy był bardzo młody, wskoczył na scenę i złapał mnie za nogę. Pochyliłem się, ucałowałem go w głowę. On spojrzał na mnie do góry i mówi: „Tata, daj z siebie wszystko”. Przeżywa muzykę mocno. Cieszy się, chłonie sztukę – powiedział w wywiadzie dla Vivy.

Wojtek opublikował na swoim Instagramie zdjęcia z synem z gdańskiego mieszkania. Jest tort, są balony i jest impreza.

Mój kochany syn Staś kończy dziś 14 lat – Happy Birthday. Niech Moc będzie z Tobą – napisał.

Jeśli dobrze przyjrzeć się fotografiom, to nie da się ukryć podobieństwa syna do ojca. Staś coraz bardziej wygląda jak Wojtek. Internauci pospieszyli z życzeniami dla nastolatka.

  • Wszystkiego najlepszego dla Stasia.
  • Sto lat, Stasiu!
  • Ależ on do ciebie podobny, z genami nie wygrasz.
  • Staś wow, najlepszego…. Szczęścia pod sufit! – piszą.

W galerii znajdziecie zdjęcia Stasia. Młody przystojniak!


Wojtek Mazolewski - 14-ste urodziny Stasia

Wojtek Mazolewski - 14-ste urodziny Stasia

Wojtek Mazolewski - 14-ste urodziny Stasia

Wojtek Mazolewski - 14-ste urodziny Stasia

Wojtek Mazolewski - 14-ste urodziny Stasia

Wojtek Mazolewski - 14-ste urodziny Stasia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×