Wojciech Mann zdradził, kto będzie drugim jurorem w nowym muzycznym show „SuperSTARcie”. To bardzo znany producent muzyczny

Wojciech Mann, Ramona Rey

Fotografia: screen z TVP

Wojciech Mann jest jurorem w nowym show TVP SuperSTARcie (zobacz: Plejada gwiazd w nowym show TVP. Namówili nawet Nosowską, Kayah i Jusis) i razem z wokalistką Ramoną Rey, która będzie uczestnikiem programu (zobacz: Znamy nazwisko kolejnego uczestnika „SuperSTARcia”), byli gośćmi Pytania na Śniadanie, gdzie opowiadali o szczegółach konkursu. Wojciech Mann zdradził, że drugim stałym jurorem w programie będzie Marcin Bors, instrumentalista i producent muzyczny, który wyprodukował albumy takich artystów, jak m.in. Monika Brodka, Hey, Lao Che, Mrozu czy Gaba Kulka. Trzeci juror będzie się zmieniał, w zależności od gatunku muzyki, której będzie poświęcony odcinek. A jaki wpływ na ostateczny wynik będą mieli jurorzy?

Jury to jest widownia, czyli ostatecznie nasze oceny nie będą wiążące. Ja będę w programie z producentem muzycznym Marcinem Borsem, a trzeci juror będzie rotacyjny – w zależności od odcinka. Taki program jest trudny dla oceniającego, bo najlepiej jest pastwić się nad debiutantem, bo za bardzo nie będzie odpowiadał niegrzecznie. A Ramona i inni to są wykonawcy z dorobkiem. I byłoby bardzo nie fair, gdybyśmy się skoncentrowali na widowisku, że krew będzie się lała, będziemy rozrywać złośliwością… – powiedział dziennikarz.

Znamy już nazwiska 6 uczestników programu. To Natasza Urbańska, Kasia Wilk, Reni Jusis, Ramona Rey, Rafał Brzozowski i Titus z Adic Drinkers, do obsadzenia zostały więc 4 miejsca. 10 gwiazd muzyki stanie przed nie lada zadaniem, będą musieli śpiewać zaśpiewać też w gatunkach, jakie są im obce. Rockowiec zarapuje, a raper – zaśpiewa arię operową, tenor zaś – reagge. Na który gatunek ostrzy sobie zęby Wojeciech Mann? Okazuje się, że na operetkę!

Bardzo chciałbym, żeby był to odcinek rozśpiewany, pogodny, wesoły – tak, jak operetka. Nie ponury, jak opera, w której wszyscy umierają – zażartował dziennikarz.

Pierwszy odcinek SuperSTARcia już w piątek 3 października o godz. 21.05 na antenie TVP2. Będzie konkurencją dla Tańca z Gwiazdami!

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×