Szukaj

Znany jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie. Niestety, to nie koniec złych wieści jakie przekazał światu

wybuch w Bejrucie

wybuch w Bejrucie

Wczorajszy tragiczny wybuch w Bejrucie pochłonął setki istnień i doszczętnie zniszczył port w stolicy Libanu. Czy tę wielką tragedię udało się przewidzieć polskiemu jasnowidzowi? To jeszcze nie koniec jego wizji.  

Wojciech Glanc znany jest ze swojego występu w programie Big Brother. Pojawił się on w drugiej edycji reality show. Do domu Wielkiego Brata trafił w 2001 roku. Z programu odpadł jako pierwszy, jednak pomimo tego widzowie bardzo go zapamiętali. Głównie przez jego nietypowy sposób bycia i kontrowersyjne wypowiedzi. Ponownie przypomniał o sobie 7 lat później, gdy razem ze swoją kukiełką Eustachym zgłosił się do programu Mam Talent. Jako brzuchomówca dotarł aż do półfinału show TVN-u.

Gdy program się zakończył, jego uczestnik wywołał prawdziwe zamieszanie. Ogłosił bowiem, że popełni samobójstwo przed kamerami. Sprawą szybko zajęła się policja, a on sam został umieszczony w szpitalu psychiatrycznym. Chociaż sprawa była niezwykle poważna, to Glanc tłumaczył, że z jego strony była to jedynie prowokacja, która miała pokazać ogromne luki w prawie.

To była afera na całą Polskę. Moja prowokacja uruchomiła pewne luki prawne – mówił po całym wydarzeniu.

Ze swoich nietypowych zainteresowań postanowił zrobić sposób na życie. Po całej aferze mężczyzna wyprowadził się do Berlina i zajął się hipnozą estradową. A także stał się jasnowidzem.

Polski jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie?

We wtorek rano w Bejrucie doszło do potężnego wybuchu. W porcie w stolicy Libanu przechowywano 2750 ton saletry amonowej. Nieodpowiednie zabezpieczenie składowiska było przyczyną wybuchu, w którym zginęło co najmniej 100 osób, a ponad 4 tysiące doznało obrażeń.

Pierwszego sierpnia na kanale You Tube prowadzonym przez Wojciecha Glanca pojawiło się nagranie, na którym poinformował on, że ma wizje wielkiego wybuchu. Przeczuwał, że w jednej z europejskich stolic dojdzie do potężnej i tragicznej w skutkach eksplozji.

Odczuwam jakieś szokujące wydarzenie, które wręcz wbije nas w krzesła. Będzie to albo wybuch, albo dużo dymu – mówił jasnowidz.

Chociaż nie zgadza się lokalizacja tego wydarzenia, to jasnowidz uważa, że jego przepowiednia się spełniła.

Jest mi przykro przyznać, że niestety moja przepowiednia się sprawdziła. Niestety, mam dziwne wrażenie, że to nie jest jeszcze koniec. Cały czas niepokoi mnie muzyka, którą słyszałem podczas mojej wizji – skomentował wydarzenie Wojciech Glanc.

Jasnowidz w swojej tragicznej wizji słyszał piosenkę Barcelona, którą wykonuje Freddy Mercury. Ukazało mu się także rozbudowane metro. Nie wyklucza on, że wkrótce może dojść do kolejnych eksplozji.

Cały czas słyszę w wizji piosenkę „Barcelona”. Jest ona tak podniosła, że może to nie o Barcelonę chodzi. Trudno mi jest zinterpretować ten obraz. Ja widzę jakiś rodzaj potężnego wybuchu. To ważna stolica w Europie – kontynuował Glanc.

Miejmy nadzieję, że jego wizja dotycząca Europy okaże się tylko złudnym przeczuciem.


Wojciech Glanc

Wojciech Glanc

Wojciech Glanc

Wojciech Glanc

Wojciech Glanc

Wojciech Glanc

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×