Wojciech Cejrowski dostał propozycję udziału w „Tańcu z Gwiazdami”! Co on na to? Taka okazja może się już nie powtórzyć!

Wojciech Cejrowski nie obchodzi świąt Bożego Narodzenia

Wojciech Cejrowski nie obchodzi świąt Bożego Narodzenia

Wojciech Cejrowski dostał propozycję udziału w Tańcu z Gwiazdami. Nawet nie raz! Jak twierdzi, było ich aż 6! Niestety, za każdym razem musiał odmówić. W rozmowie z Newserią zdradził, dlaczego producentom nigdy nie udało się go namówić na zatańczenie w programie.

Zawsze odpisywałem to samo. Ponieważ całe to przedstawienie odbywa się w niedzielę i w dodatku na żywo, a ja w niedzielę nie pracuję, nawet za darmo. Ciężko to pogodzić, bo w niedzielę za darmo nie przyjdę, bo nie pracuję za darmo, a za pieniądze też nie, bo nie pracuję w niedzielę. W uprzejmym tonie pisałem, że z przyjemnością rozpatrzę tę propozycję i ogólnie jest mi bardzo miło, że państwo wpadli na pomysł, żeby mnie zaprosić, więc były to kurtuazyjne odpowiedzi – powiedział.

Polsat emituje Taniec z Gwiazdami w piątki, ale Nina Terentiew nie złożyła podróżnikowi propozycji. Jak twierdzi sam Wojciech Cejrowski, wiele traci.

Po przeniesieniu emisji programu na piątek nie przychodzą do mnie propozycje, więc nie ma okoliczności. Tańczę instynktownie, więc pewnie bym dostawał od publiczności same piątki, a od jury same dwóje. Jak tańczę salsę, to z potężnym zaangażowaniem. W tańcu przecież chodzi o to, żeby z kobitą się ruszać do rytmu i żeby obu stronom było przyjemnie, a nie o przyjemność jury. Więc pewnie bym szybko wyleciał, a publika by płakała z tego tytułu – stwierdził.

Podejrzewalibyście go, że jest takim żywiołowym tancerzem? 😉

 

Wojciech Cejrowski

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×