Gwiazdy „Tańca z gwiazdami” i „Idola” wzięły ślub! Swoim szczęściem pochwaliły się w internecie

Ślub, Wojciech Brzozowski, Aurelia Krząkała

Ślub, Wojciech Brzozowski, Aurelia Krząkała

Ślub Wojciecha Brzozowskiego

Wojciech Brzozowski i Aurelia Krząkała wzięli ślub. Najsłynniejszy polski mistrz windsurfingu poślubił swoją długoletnią partnerkę – trenerką fitnessu. Para nagrała film z podziękowaniami za życzenia.

Wojciech Brzozowski kilka lat temu brał udział w Tańcu z gwiazdami w Polsacie. Chociaż odpadł w pierwszym odcinku, zyskał spore grono sympatyków, którzy regularnie podglądają jego życie w sieci. To właśnie z nimi podzielił się ważnym wydarzeniem.

Mężczyzna poślubił swoją długoletnią partnerkę Aurelię Krząkałę, którą z kolei kojarzyć mogą widzowie piątej edycji programu IdolW muzycznym show wystąpiła z piosenką Kolorowy wiatr Edyty Górniak.

Para, chociaż głównie czas spędza w gronie rodziny i przyjaciół, czasami pojawia się także na salonach i udowadnia, że w swoim towarzystwie czuje się doskonale. Zakochani są zauroczeni w sobie do tego stopnia, że postanowili związać się na dobre i na złe.

Ślub Wojciecha Brzozowskiego i Aurelii Krząkały odbył się w ostatni weekend stycznia. Krótką relację z najważniejszego dnia w swoim życiu małżonkowie pokazali na Instagramie:

Nasz dzień! We got #married – opisał zdjęcie sportowiec.

Dzięki nagraniu wideo możemy zobaczyć jaką suknię ślubną miała panna młoda – wybrała na tę okazję raczej skromną białą sukienkę z delikatnymi zdobieniami.

Kim jest Aurelia Krząkała?

Aurelia Krząkała ma 26 lat i pochodzi z Warszawy. Podobnie jak jej świeżo upieczony mąż, interesuje się sportem. Na co dzień jest instruktorką fitness, która także wolne chwile stara się spędzać aktywnie. Kiedy ma tylko możliwość jeździ na nartach i uprawia sporty wodne. Dodatkowo uprawia też jogging.

Absolutny rekord! Polski aktor przez TRZY LATA ukrywał swój cichy ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw

Antek Smykiewicz wziął ślub w tajemnicy! Wydało go zdjęcie z piękną żoną!

Serialowy przystojniak wziął ślub! Pokazał urocze zdjęcia, jego żona wygląda przy nim jak okruszek!

 


Wojciech Brzozowski wziął ślub

Wojciech Brzozowski wziął ślub

Aurelia Krząkała i Wojciech Brzozowski wzięli ślub

Aurelia Krząkała i Wojciech Brzozowski wzięli ślub

Wojciech Brzozowski i Aurelia Krząkała wzięli ślub

Wojciech Brzozowski i Aurelia Krząkała wzięli ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×