Wojciech Bojanowski okradziony. Dziennikarz zwrócił się do złodzieja z zaskakującym apelem. Złożył mu propozycję nie do odrzucenia!

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski został okradziony a wszystko opisał w sieci. Zwrócił się też do złodzieja w bardzo zaskakujących słowach. Zdaje się, że będzie zdziwiony, gdy dowie się co mu zaproponował. 

Wojciech Bojanowski to jedna z najbardziej znanych twarzy stacji TVN. Od wielu lat skupia się na tym, aby przygotować reportaże na najtrudniejsze tematy i podejmuje się wielu zawodowych wyzwań. W lutym jako jeden z pierwszych polskich dziennikarzy pojawił się w Ukrainie skąd przez kilka tygodni relacjonował wojnę.

Niestraszne mu były bomby, które przelatywały dosłownie nad jego głową, co uwieczniono na jednym z materiałów. Dla widzów przygotowuje też tematy śledcze z Polski i zagranicy. Został za to w 2020 roku doceniony nagrodą Grand Press w kategorii Reportaż telewizyjny/wideo.

Niedawno po raz kolejny wrócił do Ukrainy. Zrobił to natychmiast po wybuchu w Przewodowie, gdzie najpierw sprawdził, co dzieje się w polskiej wsi, a następnie razem ze swoim zespołem przekroczył granicę.

Wojtek w swoim życiu zawodowym przeszedł już wiele, ale ma za sobą też ciężkie prywatne doświadczenia. Musiał zmierzyć się ze śmiercią swojego synka. O wszystkim opowiedział w rozmowie z Martyną Wojciechowską.

Okradziony Wojciech Bojanowski zwrócił się z apelem do złodzieja

Wojciech jest jednym z ulubionych polskich dziennikarzy, który zgromadził wokół siebie sporą liczbę fanów. Ku ich uciesze dosyć skrupulatnie prowadzi on konto w social mediach, gdzie publikuje nie tylko kulisy pracy, ale też urywki z życia codziennego. Niedawno spotkała go spora przykrość. Dziennikarz został okradziony pod własnym domem, a konkretnie – złodziej włamał się do jego samochodu i pozbawił go radia.

Dziennikarz opisał całą sytuację w obszernym poście, a następnie złożył złodziejowi ciekawą propozycję. Poza radiem zaproponował mu coś jeszcze i nieco go wyśmiał.

Mam do Ciebie propozycję, Drogi Złodzieju Mojego Radia i mam nadzieję, że wyda Ci się fajna: zgłoś się proszę do mnie albo do @policja_ksp @ppolicja @policja_kgp bo mam fajne plejlisty z piosenkami do słuchania.. skoro wyjąłeś sobie już radio (prezyzyjna koronkowa robota jak widać na zdjeciu nr2) to szkoda, żebyś słuchał na takim sprzęcie jakiegoś badziewia..
Ja się nie gniewam, bo staram się jakoś wczuć w Twoje, zapewne szlachetne motywacje, a poza tym szkoda mi życia na gniewanie się na Ciebie. Policja nie wiem czy będzie się gniewała, to się okaże, odcisków palców ani żadnych śladów biologicznych nie zbierała, więc jakbyś jednak nie chciał się zgłaszać po plejlistę z muzą, to raczej będziesz miał luz.. – napisał.

Dziennikarz pokazał na kolejnym zdjęciu, jak złodziej rozprawił się z jego samochodem. Myślicie, że złodziej zareaguje na apel Wojtka? Chyba są na to nikłe szanse.


Wojciech Bojanowski okradziony

Wojciech Bojanowski okradziony

Wojciech Bojanowski okradziony

Wojciech Bojanowski okradziony

Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×