Wiemy, kto wygrał Hell’s Kitchen 5! Walka była niezwykle wyrównana

Kto wygrał Hell's Kitchen 5?

Wojciech Bartczak wygrał Hell’s Kitchen 5

Za nami wielki finał Hell’s Kitchen 5Zwycięzcą czwartej edycji został Wojciech Bartczak!

W ostatnim odcinku zmierzyli się ze sobą:Maja Jońska, Rafał Bukowski, Wojciech Bartczak i Wojciech Klimas. Tuż przed finałem z rywalizacji odpadli Maja i Wojciech. Ostateczna walka rozegrała się pomiędzy Wojciechem i Rafałem. Jednocześnie jest to pierwszy finał w polskiej wersji show, w którym walczą dwaj mężczyźni. W ich decydującym serwisie pomogli wszyscy uczestnicy show.

Galę finałową wraz z Wojciechem Modestem Amaro poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna. Decyzją szefa kuchni zwycięzcą piątej edycji kulinarnego show jest Wojciech Bartczak! Gratulujemy!

Zgadzacie się z decyzją szefa Amaro?

Wojciech Bartczak wygrał Hell's Kitchen 5

Wojciech Bartczak wygrał Hell’s Kitchen 5

Kim jest Wojciech Bartczak, zwycięzca 5. edycji Hell’s Kitchen?

Na profilu Hell’s Kitchen czytamy:

Wojciech Bartczak  jest 24-latkiem z Poznania. Obecnie pracuje na stanowisku szefa kuchni w jednej z tamtejszych restauracji. Gotowanie jest jego pasją i sposobem na życie od pięciu lat. Sztuki kulinarnej uczył się w szkole gastronomicznej oraz w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkał przez rok. Jest bardzo opanowany, a jego ulubiony sposób na stres to siłownia. W programie zyskał przydomek „Matrix”, bo – jak twierdzą uczestnicy – jest bardzo podobny do Keanu Reevesa.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×