Szukaj

Piękna żona Wojciecha Amaro jest w ciąży! Zrobiła furorę na czerwonym dywanie!

Wojciech Amaro z żoną

Wojciech Amaro z ciężarną żoną na premierze

Wojciech Amaro zostanie ojcem. Kulinarny guru pojawił się z Agnieszką Amaro na premierze filmu Miłość i miłosierdzie. Jego partnerka jest w zaawansowanej ciąży i pochwaliła się pięknym ciążowym brzuszkiem. Kiedy urodzi?

Wojciecha Amaro nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi kulinarnych programów i dobrego jedzenia. Kucharz, który może pochwalić się najwyższym odznaczeniem, jakie można zdobyć w branży gastronomicznej – jest dumnym posiadaczem gwiazdki Michelin – jest w Polsce prawdziwym guru. Obok Magdy Gessler to najpopularniejszy restaurator, a z każdym rokiem jego sława tylko się powiększa. Prawdziwą furorę zrobił w programach Top Chef oraz Piekielna Kuchnia. Zawodowo radzi sobie świetnie, a prywatnie? Niedługo znów zostanie ojcem!

Kucharz pojawił się w towarzystwie żony, Agnieszki Amaro, na premierze filmu Miłość i miłosierdzie. Polska produkcja miała swoje miejsce 27 marca w Warszawie, a Agnieszka zrobiła na czerwonym dywanie prawdziwą furorę. Wszystko przez… pokaźny ciążowy brzuszek, którego nie zamaskowała nawet czarna sukienka. Kreacja w delikatny biało-czerwony wzorek była dość luźna, ale krągłości i tak było świetnie widać. Para wychowuje już razem trójkę pociech – Zuzannę, Karolinę oraz Nicolasa. Za kilka tygodni ich rodzina powiększy się o kolejnego malucha.

Jak myślicie? Chłopiec czy dziewczynka? 😉

Istne cudo! Wojciech Amaro na urodziny syna zrobił tort, który wygląda jak dzieło sztuki!

Bycie kulinarnym guru popłaca! Gessler, Makłowicz, Amaro… Nie uwierzycie ile zarabiają!

Wojciech Modest Amaro otwiera chrześcijańską pizzerię o nazwie “Osiem błogosławieństw”! Będzie serwował dania inspirowane Biblią! Znamy menu

 


Wojciech Modest Amaro z ciężarną żoną

Wojciech Modest Amaro z ciężarną żoną

Wojciech Modest Amaro z ciężarną żoną

Wojciech Modest Amaro z ciężarną żoną

Agnieszka i Wojciech Amaro na jesiennej ramówce Polsatu 2016

Agnieszka i Wojciech Amaro na jesiennej ramówce Polsatu 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×