Szukaj

Wodzianka ma nowe usta w rozmiarze XXL! Co za ponętne kształty

Wodzianka, nowe usta

Wodzianka, nowe usta

Dominika Zasiewska, czyli słynna Wodzianka, opublikowała nowe zdjęcie na swoim Instagramie. Nie uwierzycie, jakie ona ma teraz usta. Zobaczcie, nie do wiary, jak się zmieniła.

Dominka Zasiewska, znana bliżej jako Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego zmieniła swoje życie. Przeprowadziła się do małego miasta na Kaszubach. Na swoim Instagramie relacjonuje, jak jej się teraz żyje, a my nie możemy oderwać wzroku od jej ust w rozmiarze XXL.

Zobacz: Dominika Zasiewska wyznała nam całą prawdę o romansie z Krzysztofem Rutkowskim. „Jest zbójem i łotrem” [WIDEO]

Dominka Zasiewska powiększyła usta, jak wygląda?

Dominika Zasiewska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ewidentnie widać, że pomogła naturze i powiększyła sobie usta. Teraz maja rozmiar XXL. Modelka zawsze szczyciła się seksownymi wargami, ale teraz są naprawdę okazałe.

Oprócz tego wyraźnie jest muśnięta słońcem, bez makijażu, wygląda niezwykle ponętnie i świeżo.

View this post on Instagram

Moje pierwsze tygodnie na Kaszubach ???????? ???? Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że się przeprowadzę na stałe do Kartuz. Szczerze mówiąc nie brałam nawet pod uwagę jechać na obiad do Kartuz ???? A tak milion szczerze to nie wiedziałam gdzie w ogóle leżą Kartuzy. Dlugo nie trzeba było czekać. Okazało się, ze uwielbiam to miejsce ❤️❤️❤️ ludzie są cudowni i czas wolniej płynie. Wszystko jest jakby prostsze. Presja jest mniejsza. Ale paradoksem jest to, że mimo mniejszej presji zajęłam się biznesem poważniej niż kiedykolwiek wcześniej i widzę już rezultaty. Dni wypełnia mi praca, praca i jeszcze raz praca. Przyspieszony kurs liczenia. Wypełniania tabelek w excelu. Raportów. Nie podejrzewałam się, ze kiedykolwiek będę w stanie sie tego nauczyć i po prawdzie dalej mam wątpliwości. W tym tygodniu towarzyszyło mi nieludzkie zmęczenie i nie wszystko mi się udało. Ale o dziwo są pierwsze małe sukcesiki ???????????? Od 30tych urodzin moje życie to jeden wielki zwrot akcji. Każdy dzień mnie zaskakuje wydarzeniami ale po niedługim czasie się okazuje, ze to kolejny pasujący element układanki, której wyniku jeszcze nie znam ale jestem pewna ze wiedzie we właściwym kierunku. Stałe w głowie mi dźwięczy zdanie z Louis Hay „im bardziej ufasz życiu tym więcej życie ci daje”. A jakie były najdziwniejsze zwroty w Twoim życiu? Opowiedz mi…. ???????????? #life #mindfulness #mindfullife #change #changestartswithyou #challenge #success #work #norisknoreward #takingrisks #takingchances #creatingwealth #creatingoportunities #lifeguidance ????????????????????????????????????????????????????????????????????

A post shared by Dominika Wodzianka Zasiewska (@the_real_watergirl) on

Napisała też, co porabia w życiu. Okazuje się, że zmieniła miejsce zamieszkania i zajmują ją nowe, ciekawe rzeczy.

Moje pierwsze tygodnie na Kaszubach. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że się przeprowadzę na stałe do Kartuz. Szczerze mówiąc nie brałam nawet pod uwagę jechać na obiad do Kartuz. A tak milion szczerze to nie wiedziałam gdzie w ogóle leżą Kartuzy – napisała.

Nowe miejsce zamieszkania niezwykle przypadło jej do gustu. Dalej pisze tez o swoim nowym zajęciu.

Długo nie trzeba było czekać. Okazało się, że uwielbiam to miejsce ludzie są cudowni i czas wolniej płynie. Wszystko jest jakby prostsze. Presja jest mniejsza.

Ale paradoksem jest to, że mimo mniejszej presji zajęłam się biznesem poważniej niż kiedykolwiek wcześniej i widzę już rezultaty. Dni wypełnia mi praca, praca i jeszcze raz praca – relacjonuje Wodzianka.

Przyspieszony kurs liczenia. Wypełniania tabelek w excelu. Raportów. Nie podejrzewałam się, że kiedykolwiek będę w stanie się tego nauczyć i po prawdzie dalej mam wątpliwości. W tym tygodniu towarzyszyło mi nieludzkie zmęczenie i nie wszystko mi się udało. Ale o dziwo są pierwsze małe sukcesiki – pochwaliła się celebrytka.

Dalej pisze, jak zmieniło się jej życie po 30-tych urodzinach.

Od 30tych urodzin moje życie to jeden wielki zwrot akcji. Każdy dzień mnie zaskakuje wydarzeniami ale po niedługim czasie się okazuje, ze to kolejny pasujący element układanki, której wyniku jeszcze nie znam, ale jestem pewna że wiedzie we właściwym kierunku. Stałe w głowie mi dźwięczy zdanie z Louis Hay „im bardziej ufasz życiu tym więcej życie ci daje”. A jakie były najdziwniejsze zwroty w Twoim życiu? Opowiedz mi…. – obszernie opisała nową sytuację Dominika Zasiewska.

Zobacz: Dominika Zasiewska jest młodą mamą. Jak macierzyństwo zmieniło jej życie? Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy

Okazuje się, że u gwiazdki nie tylko usta są nowe. Życzymy Dominice Zasiewskiej samych sukcesów i powiedzenia w biznesie.

Zobacz: Dominika Zasiewska opowiedziała o swojej sesji do Playboya


Dominika Zasiewska - usta

Dominika Zasiewska - usta

Wodzianka Dominika Zasiewska - Samochód Roku Playboya 2016

Wodzianka Dominika Zasiewska - Samochód Roku Playboya 2016

Dominika Zasiewska - Pokaz Maciej Zień jesień/zima 2016

Dominika Zasiewska - Pokaz Maciej Zień jesień/zima 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×