Picie wody z kranu powoduje raka? Walcząca z nowotworem Anna Puślecka zamieściła wstrząsający wpis

Anna Puślecka - zdjęcia nago

Anna Puślecka - zdjęcia nago

Anna Puślecka po tym, jak zachorowała na raka walczy nie tylko o swoje życie, ale także o życie milionów Polek. Zdradza też przyczyny choroby. Jedną z nich jest... tak bardzo zalecane picie wody!

Anna Puślecka, była dziennikarka TVN, ekspertka mody, dyrektorka kreatywna KTW Fashion Week, która odkąd odkryła u siebie zaawansowany hormonozależny nowotwór piersi, nie ukrywa, że jest wściekła na to, jak w Polsce wygląda leczenie onkologiczne.

Dlatego, nie zważając na wyniszczenie organizmu spowodowane agresywną kuracją, walczy nie tylko o siebie, ale też o życie i zdrowie tysięcy chorych Polek. W sierpniu br. napisała list do ministra zdrowia, pytając go w nim o to, dlaczego nowoczesny lek antynowotworowy Rybocyklib jest refundowany w całej Unii Europejskiej, poza Polską.

Zobacz: Chora na raka Anna Puślecka opublikowała mocny list do ministerstwa zdrowia: „Jak się pan z tym czuje? Może pan spać w nocy?” Ręce aż same składają się do braw!

Teraz zaś udzieliła wstrząsającego wywiadu Wysokim Obcasom, w którym nie owijając w bawełnę oskarża system leczenia nowotworów w Polsce o to, że jest nielogiczny, dziurawy i nieskuteczny. Jej zdaniem właśnie dlatego w naszym kraju śmiertelność z powodu raka piersi ciągle rośnie, podczas gdy w pozostałych państwach Unii Europejskiej maleje.

Anna Puślecka apeluje. Woda z kranu powoduje może powodować raka

Natomiast na Instagramie Anna Puślecka nie tylko pokazała się w nowej fryzurze, ale też ujawniła najpowszechniejsze przyczyny choroby.

Anna Puślecka

Anna Puślecka

Poza oczywistymi, jak np. brak odpowiedniej profilaktyki czy palenie papierosów i brak ruchu, wymieniła m.in.: wysoki status społeczno-finansowy, wieloletnie przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych oraz codzienne sięganie po kieliszek wina (jej zdaniem lepiej napić się raz a dobrze) i… picie wody z kranu.

Picie wody z kranu – tak, tak, niestety… Ostatnio tak promowane wpływa na zachorowanie na raka piersi. Dlaczego? Zawiera rakotwórczy fluor i chlor oraz estrogeny (!!!), które wraz z moczem wnikają do wód gruntowych i żadne filtry (ani te miejskie, ani te domowe) nie są w stanie ich wyeliminować. @kingarusin zostaje nam tylko woda oligoceńska lub ta w butelkach ze szkła. Powiecie: drogo. Cóż, nasze zdrowie nie ma ceny – napisała.

 

Zobacz: Znana dziennikarka modowa walczy z rakiem piersi. Anna Puślecka nie zamierza rezygnować z pracy, szpilek i kobiecości


Anna Puślecka - apel do ministra zdrowia

Anna Puślecka - apel do ministra zdrowia

Anna Puślecka nago

Anna Puślecka nago

Anna Puślecka

Anna Puślecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×